KARACA GİYİM BAYİLİKLERİ

  GİYİM BAYİLİKLERİ

Karaca Giyim hakkında, 1917 yılında kurulmuş olan şirket %100 Türk sermayesi ile oluşturulmuş ve modayı bir yaşam şekli haline getirenlerin tercihi olan karaca bugün mağazaların yanı sıra kıbrıs dahil olmak üzere 300’ü aşkın noktada yurtdışında ise rusya, sibirya, kazakistan,azerbaycan da bulunan bayileri ile moda severlerle buluşuyor.

.

.

Karaca bayilik koşulları, şirket istanbul,izmir,ankara,bursa hariç olmak üzere tüm Türkiye deki bütün iller ve yurtdışına bayilikler verecektir. Şirket ortalama yatırım maliyeti olarak 100.000 tl – 150.000tl arasında bir tutar talep ederken bu yatırım karlılığı ve ortalama kar marjı olarak %40 gibi bir oran taahhüt etmektedir. Reklam katılım ücreti talep etmeyen şirket ayrıca gelirden de herhangi bir pay talep etmemektedir. Ek hususları daha sonra yatırımcılarla görüşüleceğini belirtmektedir. Belirtilen iller dışında verilecek bayilikler için türkiye nin heryerinden ve yurtdışından tüm yatırımcıları bekleyen şirket bu karlı yatırım ortaklığı için tüm girişimcileri şirketine bekliyor.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

İlgili Kişi : GÜRKAN TELLİOĞLU

Adres : CEMAL ULUSOY CAD. NO: 39

Telefon :   0212 269 80 80

Web Sitesi :  www.karaca.com.tr

 

Yorumlar

  1. sabri kahramanoğlu says:

    trabzon cevahir autlet mağazanızdan almış olduğum montun defolu olması nedeniyle geriye iadesini yaptığım halde yapmış olduğum 100 tl lik kart ödemesini geriye iade etmediniz.bu konuda size telefonla bilgi vermeme rağmen dikkate almadınız.paranın iadesini yapmanızı bekliyorum.uzun zaman oldu size yakıştıramıyorum.

  2. CEVAHİR TÜRK says:

    Trabzon karaca mağzasından aldığım gönleğim ön kısmında erime oldu karaca yetkilileri bunu kullanıcı hatası dıyor karaca mağzasından alış veriş yapmadan önce nasıl kullanacağız sormadan almayalım

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*