Kapbula Organik Şeyler

Bebek ve çocuklar için sadece organik ve ekolojik ürünlerin satıldığı ,franchising sistemi ile yeni mağazalar açma hedefinde. kapbula Organik Şeyler ilk mağazasını 2009 yılı ocak ayında mohini alışveriş merkezinde açmıştı.Ardından Forum avm ve City’s avm de 2 mağaza daha açıldı.Bodrumda ilk franchise mağazası hizmete girdi

Kapbula organik şeyler sahibi her yıl 3 tane mağaza açmayı hedeflediklerini ve bunların öncelik olarak istanbul anadolu yakası,ankara,izmir,antalya ve bursada olacağını söyledi.

Kapbula organik şeyler mağazında organik tekstil,organik kozmetik,ekolojik temizlik ürünleri ve kurşun içermeyen ayakkabılar gibi ürünler mevcut.Tekstil ürünleri ise %100 organik sertifikasına sahip.Ürünlerin hepsi şirketin kendi tesislerinde üretiliyor. Kapbula Organik Şeyler deki kozmetik ve temizlik ürünleri ise Almanyadan İthal

Kapbula franchise şartları arasında öncelikle 40 metrekarelik alan olması lazım. Titizliğde önem veren kapbula,mağazanın duvarlarında ahşap boyalara bile dikkat ediyor. Franchise bedeli 10 bin TL.Diğer yatırım şartları ise yüz yüze görüşmelerde belirleniyor.

Kapbula Organik Şeyler telefon: 0212 351 77 07

email                                                    : info@kapbula.com.tr

web                                                      : www.kapbula.com.tr

Yorumlar

 1. şeyma says:

  mantıklı görünüyor.. şimdi anneler organik ürün istiyorlar

 2. birol says:

  Hah işte tam aradığım iş. Hem gıda üzerine, hemde organik ürünler olduğu için piyasa yapılabilir. Üstelik Franchise bedeli de o kadar pahalı değil.

 3. yaren says:

  Adamlar bayağı akıllı. Yılda sadece 3 mağaza açma hedefi. Ağır ağır büyümek. Önce eldeki potansiyeli tutmak. Sonra pazardan yeni paylar almak. Stratejileri çok mantıklı.

 4. Haklısınız Şeyma hanım. Biz anneler çocuklarımızın beslenmesi için titiz olmak zorundayız. Organik ürünler onların gelişimi için çok önemli. Bu nedenle, Bu ürünleri satan yerleri tercih ediyoruz.

 5. erkin says:

  Herşeyin genetiği ile oynuyorlar. İnsan sağlığını hiçe sayıyorlar. marketlerden bir şey alırken etiketlere hep bakıyorum. Kiminde gerekli açıklamalar var. Fakat çoğunda hiç bir açıklama yok.

 6. mahmut says:

  Bravo Kapbulaya. İnsanlık için yapılan her şey bana göre çok hayırlı. Kar hedefi gütse de. Dünyada para için insan sağlığı ile oynayan yüzlerce firma var.

 7. ayşegül says:

  Organik ürünler konusunu çok önemsiyorum. İnsan hayatını ve geleceğini etkileyen çok önemli bir konu. Neden bu ürünlerin genetiği oynadılar bunlar bilmiyorumki.Yazık!

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*