Kahvaltıcı Dükkanı Açmak

Yeni iş fikirleri arayışında olanlar için süper teklif. Kahvaltılık ürünler satan bir dükkân açabilirsiniz. Hatta bu iş için ilk etapta steril olmasına özen göstereceğiniz bir camekanlı el arabası ile işe koyulabilirsiniz. Bu iş alanı küçük görülse de son derece keyifli ve getirisi yüksek.
Nedir dükkânı?
Kahvaltılık ürünler diye genelleme yaptığımız ürünleri yani; peynir, zeytin, domates, salatalık, bal, reçel çeşitleri, tereyağı, kaymak, yumurta gibi ürünlerin satışını yapan bir dükkândır.
Bu konsepte ister kahvaltı tabakları ister ekmek arası şeklinde satış yapın, ürün seçimini müşteriye bırakın.
Neden kahvaltıcı dükkânı derseniz; Günümüzün yoğun iş temposundan ve trafik sorunundan birçoğumuz iş yerlerimize kahvaltımızı yapmadan gidiyoruz. Ve ofislerde de sağlıksız, acele ile poğaçalar, simitler tüketmek zorunda kalıyoruz. İşte bu açığı kapatmak için, yeni girişimciler kahvaltıcı dükkânları ile bu kişilere hizmet sunacak.
Grişim için resmi evraklardan, işlemlerden sonra, toptan kahvaltılık alışverişinizi yapın. Ortamı tanımadan büyük alışverişlere girmeyin. Unutmayın siz kahvaltıcısınız ve herkes kahvaltıda taze ürünler yemek ister.
İş için elverişli alanlar ise sanayi bölgeleri, büyük iş merkezleri, alışveriş merkezi ve okul etrafları olabilir.
Kahvaltıcı dükkânı için birçok firma franchising uygulaması yapmaktadır. Ama madem siz yeni bir girişimcisiniz, maliyeti çok düşük olacak bu iş fırsatını tek başınıza değerlendirin.

 

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*