JUİCE PLANET

JUİCE PLANET

Doğal yaşamın yeni bir yüzü olan gıda alanında avantajlı fırsatı sunuyor. İzmir’de 2008 yılında kurulan yerli bir firmadır. Sağlıklı ve doğal meyvelerden oluşan Juice Planet alternatif lezzet arayanlar için iyi bir fırsat. Taze ve doğal mevsim meyvelerinin karışımı sonucu yeni tatlar hazırlanıyor. Juice Planet’te yapay tatlandırıcı, katkı maddeleri ve konsantre kullanılmaz.

Juice Planet yaklaşık olarak 0-100m2 alana kurulabilir. Bayilikler AVM’ler ve işlek caddelerde, kalabalık yerlerde, spor salonlarında ve tatil yerlerinde açılabilir.

Juice Planet’in menüsünde elma, portakal, havuç, kivi, tarçın suları, salatalar, wrap, sandviçler, krepler bulunmaktadır.

JP franchise hizmet kapsamı:

  • Ön Başvurunun Değerlendirilmesi
  • Lokasyon Onayı
  • Mimari Tasarım
  • Görsel Uygulamalar ve Konsept Detayları
  • Tüm Ekipmanlar
  • Pazar Bilgisi ve Eğitimler
  • Sürekli Kontrol ve Geliştirme Programları

İstanbul, Anakara, İzmir, Mersin, Adana gibi illerde bayilikler verilecektir. Bayilerin işin başında duran, işini takip eden, zamana sahip olan ve yeniliklere açık olması gerekiyor.

Yatırım Maliyeti: Üç çeşit konsept mevcut. Corner paket (Plajlar, okul, hastane önleri için ufak modül)13 bin 900 dolar. Standart paket (AVM’ler için) 24 bin 900 dolar. Cafe-food konsepti (AVM’ler ve işlek caddeler) ise projeye göre belirleniyor. Ciro hedefi aylık yaklaşık olarak 15-50 bin TL olarak değişiyor. Kar marjı yaklaşık olarak %300.

Başvuru İçin:

Adres: JP Gıda Reklam Turizm ve Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti
Dario Moreno Sokak No:6 Karataş / Konak /İzmir

Telefon: 0232 445 91 93

Faks: 0232 484 15 80

E-Mail: info@juiceplanet.com.tr

Yorumlar

  1. bu aralar yeni fikirler ihtiyaç var zaten. buda güzel bir projeye benziyor.

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*