İstikbal Mobilya Bayilik

Dünyaca ünlü ve mobilya sektöründe öncü firmalardan biri olan İstikbal mobilya mağazası bu alana ilk adımlarını 1957’de Kayseri’de bir marangoz atölyesi olarak atmıştır.
İlk olarak sadece kapı pencere ve masa sandalye üretiminde olan işletme kısa sürede alanında hızla gelişme gösterip, ürün yelpazesini geliştirmiştir.


İstikbal ilk ağlarını çeşitli bölgelerde birbirine bağlı atölyeler kurarak başlatmıştır. Marka olma adındaki ilk adım ise bu atölyelerin birleşerek tek çatı altında toplanıp fabrika kurulması ile birlikte atılmıştır.
Mobilya konusunda müşteri taleplerini her zaman en iyi şekilde değerlendirerek üretim alanında başarı sağlayan firma, daha sonra mağazacılık sektörü ile birlikte fabrikadan direkt müşterilerine ulaşmayı başarmıştır. Mağazalardaki değerlendirmeler ise fabrika ile kişilerin talepleri arasında çok sağlam bağlar kurmuştur.
İstikbal kapı, pencere, sandalye ve asa konusundaki tecrübelerine kısa süre içinde çekyat ve oturma gruplar ile gelişme kaydetmiştir. Günümüzde ise ev dekorasyonda mobilya adına ne varsa en fonksiyonel ve konforu, aynı zamanda kaliteden ödün vermeden İstikbal mağazalarında sunulmaktadır.
İstikbal şuan her zevke hitap edebilecek ve her türlü ihtiyacı karşılayabilecek ürün yelpazesine sahiptir ve 1000’e yakın mağazası vardır. Bunun yanında yine birçok bölgede bayileri ve satış noktaları ile faaliyet göstermektedir. İstikbal bayilik ağlarını hızla yaymaya devam etmektedir.
İstikbal bayisi olmak için öncelikle firmanın ön şartlarını değerlendirmeniz gerekmektedir. Standart büyüklükte kira ya da sahip olabileceğiniz bir dükkân sahibi olmanız gerekir. Daha sonra başlangıç franchise bedeli ise metrekare alanı üzerinden hesap edilmektedir.
İstikbal bayilerine gelişme yönünde her türlü imkânı ve desteği sağlamaktadır.

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*