İSTANBULDA 75 BİN TL’YE EV SAHİBİ OLUN

İSTANBULDA 75 BİN TL’YE EV SAHİBİ OLUN

İstanbul’da konforlu bir eve sahip olmak isteyenler mükemmel bir için Astay gayrimenkula başvurabilirler. Avcılarda yapılmakta olan proje ‘’ uygun fırsatlar sunuyor. Metrobüse, havaalanına yakınlığı, uygun fiyatı, ödeme koşullarındaki kolaylığı, sağlamlığı ve güvenirliği sayesinde diğer projelerden bir adım ön plana çıkıyor. Göl ve deniz manzarasına sahip eşsiz güzellikte. Ayrıca çeşitli sosyal olanaklar sunuyor. Açık havuz, kafetarya, fitness salonu, sauna, buhar banyosu, çocuk oyun alanları ve basketbol sahası bulunmakta. Ayrıca teknik servis ve 24 saat güvenlik hizmeti sunuyor.

Astay İnşaat’ın hayata geçirdiği proje, alanları 44 ile 102 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 tipindeki konutlardan meydana geliyor. ‘Academia Apartments’ 15 bin metrekare arsa üzerinde 2 bin 500 metrekarelik bina oturumunda toplam 334 daireden oluşuyor.

Fiyatların 75 bin liradan başlayarak 268 bin liraya kadar çıktığı ‘Academia Apartments’ın’ Ekim 2011’de teslim edilmesi planlanıyor.
‘Academia Apartments’, Avcılar Köprüsü’ne ve metrobüse 2 dakika, havaalanına da 8 dakika, Avcılar sahile 2 kilometre uzaklıkta yapılıyor.

Yorumlar

  1. bu aralar ev sahıbı olmak ısteyen kullanıcılarıma ıletıcem işfikri.org tsker..

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*