İnternetten nasıl para kazanabilirim ?

Kitaba ve edebiyata verilen önem ülkemizde ne yazık ki oldukça az. Bu nedenledir ki sohbet arasında kitaptan konu açıldığında ülkemizin ve diğer ülkelerin kitaba verdiği önemi karşılaştırmak için bir İngiliz’in, Fransız’ın ve ya Japon’un yılda kaç kitap okuduğu söylenir ve ülkemizde kitap satışı ve okuru ile örneklendirilir. İşte bu gibi yaklaşımlar ve düşünceler nedeniyle ülkemizde kitaba hep mesafeli yaklaşıldığı sanılır.

Oysaki gerçek böyle değil. Ülkemizde ki okur sayısı her geçen gün giderek artarken edebiyat alanında önemli eserler gün yüzüne çıkıyor. Ve ortaya çıkan bu yeni eserlerin birçoğu da modern zamanların vazgeçilmez nimeti olan internetten faydalanıyor. İnternetin edebiyata, kitaba ve yazara olan katkısı gün geçtikçe artarken bu alanda Facepara gibi önemli fikirlerde kendine yer buluyor.

Facepara yazara, kalemin tozuna, defterin kokusuna, hayallerin gerçekliğine kıymet verip bu amaç uğrunda emek sarf edenlere yeni bir kazanç kapısı ve iş imkânı veriyor. Modern yüzyılın girişimcilik alanı olan internet üzerinden dünyaya ulaşan Facepara ünlü yazarların kitaplarını değil sizlerin kitaplarını tanıtıyor, satıyor ve size kazanç sağlıyor. Öykü, hikâye, roman, şiir gibi edebi türlerin yanında meslek bilgileri, iş projeleri, inovatif fikirleriniz varsa bunları da Facepara ile paylaşabilirsiniz.

Kitabınızın kalınlığı, tasarımı, şekli gibi şeyler önemli değil, önemli olan tek şey sizin yazma aşkınız ve araştırma beceriniz. Bunlara sahipseniz e-kitap yazarak Facepara üzerinden satışa sunabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz.

Anlaşılır, basit, şeffaf ve güvenilir olan Facepara sayesinde de internetten nasıl para kazanabilirim sorusu da kendisine en uygun cevabı buluyor. Faceparanın oluşturduğu yeni sistem sayesinde hem siz hem de sizin kitabınızı satın alan okurlar kazanacak. Böylelikle de kitaptan da para kazanılır mı sorusu da cevabını buluyor.

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*