HİSSE SENEDİ PİYASASI

Takip edenlerin bildiği gibi son günlerde hızla düşüş yaşamakta. Bu düşüş dünya borsalarında da görülmekte. fiyatlarındaki artış, ‘in açıklaması, Libyada ki olaylar tüm dünyayı etkilediği gibi Türkiye borsasında da olumsuz hava estirdi. Bunun yanında bankaların denetimi de mali sektörü olumsuz etkiledi. Ancak bu durumun uzun sürmeyeceği tahmin ediliyor.10 Mart tarihinde için değerlendirme sonuçları açıklanacak. Olumlu açıklamalar banka hisselerini değerlendirebilir. Bilindiği gibi her düşüş sonrası bir yükselme olur ekonomide. Sizde bu düşüşü fırsata çevirmek için şimdi yatırım yapabilirsiniz. Yaptığınız araştırmalar sonucu aklınıza yatan hisseleri alıp yükselmesini bekleyebilirsiniz. Ayrıca altında artmaya devam ediyor altına yatırım yapanlarda kazanç sağladılar. İMKB dışında fiyatları da son günlerde hızla yükselmekte. Emtia yatırımcıları da kazanç sağlayanlar arasında.
Sizde yapacağınız değerlendirmeler sonucunda bu durumu lehinize çevirebilirsiniz. Bizden tavsife başkalarından duyduğunuz hisseleri almak yerine kendi araştırmalar sonucu sizin yatırım düşüncenize uygun yatırımlar yapmanız.

Yorumlar

 1. kenan says:

  Bizdeki borsa tamamen yalan dolan.Para babaları istediği gibi oynuyorlar. Olan garibanın parasına oluyor. Onlar hiç bir zaman zarar etmezler.

 2. Bu borsada ne menem birşey. Bir iner bir çıkar. Görende asansör sanır.
  Sana bana bir faydası yok. Ama rızkımızı ne kadar da etkiliyor.

 3. Tunç says:

  Japonyadaki depremin piyasaları ne kadar etkilediği daha belli olmadı.
  Yarın (14 Mart) sabah piyasalar açıldığında herşey belli olacak. İki gün tatil olması borsa depremi bir miktar azalttı sanırım. Göreceğiz.

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*