HERKESİN DİLİNDEKİ SÖZ: İNTERNETTEN PARA KAZANMAK!

Belki de ağza sakız olmak deyiminin tam da oturacağı bir konudan bahsediyor olabiliriz. Evet, artık günümüzde herkesin gerek kendi adına gerek de tanıdıklarının adına sürekli bahsettiği bir cümle ‘’İnternetten para kazanmak’’. Birçok kişiden duymuşuzdur ‘’ İnternetten ayda x TL kazanıyorum ‘’ ya da ‘’ Arkadaşım xy sitesinden şu kadar para almış ‘’ gibi cümleler. Çok değil birkaç yıl önce ben dahil bir çoğumuz için inandırıcı gelmeyen bu söylemler artık inanma noktasını aşmış ve böyle bir söylem işittiğimizde tepkimiz ‘’ yok canım olur mu öyle şey! ‘’ yerine ‘’ ne yapsam ne kazanırım ‘’ şekline dönmüştür. Artık günümüzde binlerce ( desek yalan olmaz sanırım ) çeşitli yöntemlerde para kazandırma sitesi var. Olmasına var fakat dikkat etmemiz gereken de 2 husus var. İlk olarak site/sistem güvenilir mi? İkinci olarak da emeğinizin karşılığını ne ölçüde alabilirsiniz?

Genel olarak baktığımızda ilk olarak aklımıza reklam tıkla kazandır sistemleri gelir. Fakat bu tarz siteler için onca emeğin karşılığını yeterince vermiyor diyebiliriz. Dakikalarca reklam tıklamanızın ardından günlük belki 0.1 dolar anca kazanırsınız. Peki aynı vaktinizi hem yeteneğiniz olan yazmaya harcasanız hem de emeğinizin karşılığını alsanız nasıl olurdu?

Facepara.com iş modelinde de tam da aradığınız bu yöntem var.  ‘’ Peki yazacağız ama ya benim uzmanı olduğum konulardaki yazılarım size uymuyorsa? ‘’ diye düşünmeyin. Çünkü facepara.com’ da yazabileceğiniz her konuda makale ya da kitap yazıp satabilirsiniz. Öğrenci iseniz ders notları, ev hanımıysanız yemek tarifleri, örgü örnekleri ve daha birçok uzmanı olabileceğiniz konuda yazabilirsiniz. Sadece yazarak değil girişimci olarak, okuyarak ve yıllık cirodan da para kazanmanız mümkün. Bu iş modeli sayesinde saatlerce reklam tıklamak, site site gezmek ve sonucunda günlük 3-5 kuruş kazanmak son buluyor. Hem kendinizi hem de beyninizi yormadan sadece zaten bildiğiniz, uzmanı olduğunuz konularda yazılar yazıyor ve bu emeğinizin karşılığını da yeterince alıyorsunuz. Yapmanız gereken sadece yazmak!

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*