Gymboree franchise veriyor

Merkezi Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan ve 30 ülkede 550 şubesi bulunan veriyor. Şirket, 0-5 yaş arasındaki çocuklara dönük oyun ve gelişim merkezi olarak hizmet veriyor. , Türkiye’de ilk şubesini 2006’da İstanbul’un Levent semtinde açtı ve Türkiye’de şu anda 9 şubesi bulunuyor ve 9 şubenin 8 tanesi franchise olarak açılmış.

Gymboree Play Music Türkiye Temsilcisi Esra Taşar, bu sene franchise sistemiyle yeni şubeler açılacağını ifade etti. Bu şubelerin açılacağı yerler öncelikli olarak İstanbul, Adana, Ankara, İzmir, Bursa, Malatya, Denizli, Antalya ve Gaziantep olacak.

Gymboree Play Music şubesi açmak için 150 bin dolara ihtiyaç duyuluyor. Şubelerde uzmanların hazırladığı programlar yardımıyla çocuklar yaşlarına uygun aktivitelere katılıyorlar. Bu sayede çocukların sosyal, bilimsel, fiziksel yetenekleri oyun oynayarak geliştirilmesi sağlanıyor.

Gymboree Play Music franchise şubesi açmak için 212-275-87-47 numaralı telefondan veya www.gymboreeturkey.com internet sitesinden bilgi alınabiliyor.

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*