Gurme Burger Kitchen Bayiliği Almak

Gurme Burger Kitchen Bayiliği Almak

Londra kökenli olan t BurgeGourmer Kitchen artık Türkiye’ye taşındı.
2007 yılından beri faaliyette olan , Türkiye için hazırlıklarını tamamladı ve GBK Türkiye bayilerini arıyor.
GBK Bayilik Kuzey Kıbrıs’ı da Türkiye bayilik şartlarına ekledi.

Aresta Gıda ortaklığını yapan Ali Tözelmez, Ahmet Uysal ve yatırımcı statüsünde Levent Atalay girişimleri ile GBK Türkiye kuruldu.
GBK Türkiye ilk şubesi ise Kanyon AVM – İstanbul’da açıldı. Hızlı bir giriş yapan GBK bünyesinde 45 kişilik personel ile birlikte kusursuz hizmet vermekte. Açılışından bu güne oldukça talep gören GBK bu olumlu değerlendirmeler neticesinde Bayilik sisteminin hızla Türkiye geneline yayılması konusunda girişimlerde bulunma kararı aldı.
GBK ürünleri günlük olarak hazırlanmakta ve genel olarak; Hamburger, özel hamburger etleri ve GBK özel hamburger sosları ile hizmet vermekte.
GBK’nın diğer fastfoodlara göre fark yaratan özelliği ise hiçbir ürünün dondurulmamış olması. Bunun yanında menülerdeki soslar eğitimli garsonlar tarafından sunulmaktadır.
Hızla büyüyen ve sürekli ürün geliştirme aşamasında olan GBK’da şuan 34 çeşit burger bulunmaktadır.
Burgerler dışında da çok geniş menü içeriğine sahiptir.

burger bayilik şartları

burger bayilik şartları

GBK Türkiye yetkileri her türlü bayilik sözleşmesine açık olduklarını belirterek, yeni bayilere her türlü eğitimli personel, dekor ve tanıtım desteğinde bulunacaklarını, tam destek olarak GBK Türkiye ailesini kurmayı hedeflediklerini dile getiriyor.
GBK Türkiye ailesinin parçası olmak için GBK merkez ile görüşmeye geçip bayilik sözleşmelerini değerlendirmelisiniz.
Tüketicinin bilinçlendiği bu günlerde dondurulmamış gıdalara rağbetin artacağı ise göz ardı edilmemesi gereken bir gerçek.
GBK yetkililerin yeni bayilere bir tavsiyesi ise ilk adım olarak büyük bir bütçe gerektirse de bayiinin AVM lerde olması gerektiği yönünde. AVM girişimciliğine sıcak bakmayan bayilik isteyen kişiler için birçok mağaza öneri çeşitleri bulunmaktadır.
Şuan 5 adet GBK Türkiye bulunmaktadır. Bu şubeler İstanbul’da faaliyet göstermektedir

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*