Gökhan Tekstil Bayilik

Gökhan kısa sürede sektörde kaliteden ödün vermeden büyümeyi başarmış bir firmadır. Daha geniş alanda faaliyet göstermek için bayilik sistemine geçiş yapmayı düşünmüştür.
Gökhan tekstil bayiliği almak ise hem maliyet hem gereklilikler acısından girişimciyi fazla zorlamamaktadır.
Gökhan tekstil bayisi olan girişimci ürünleri alıp üzerine kar koyarak satmaktadır. En güzel yönlerinden biri ise satılmayan ürünlerin iade imkânının bulunmasıdır. Ürün alımı yapamayacak bayiler ise istedikleri takdirde müşteriyi direkt olarak Gökhan Tekstile yönlendirebilmektedir.

tekstil

Bayiinin yaptığı satışlardan payına düşen komisyon geliri ise satışın yapıldığı gün içerisinde şahız hesabına yatırılmaktadır.
Bayilik anlaşmaları sonucunda ne kadar ürün alınacağı, ne kadar için ödeme yapılacağı netleştirilmektedir. Ürün almak zorunluluğu hiçbir bayi için yoktur. Satılmayan ürünlerin firmaya iadesi ve değişimi de her bayi için uygulanmaktadır.
Bayilik başvuruları için Türkiye’nin her yerinde değerlendirme yapılmaktadır.
Satılan ürün üzerinden bayiler ile %25 , %50 ve %100 lük kar oranları üzerinden anlaşma yapılmaktadır. Bu oranlar satılacak ürün ve bayiinin bulunduğu bölge ve uyguladığı satış politikasına göre farklılıklar göstermektedir.
Gökhan Tekstil bayilerinden reklam gideri maliyeti talep etmemektedir.
Ürünlerde ve reklamlarda standartlama uygulanmamaktadır. Bayi kendi isteğine göre şekillendirebilmektedir.
Gökhan tekstil bayisi olan firma ürünü istediği fiyattan satabilmekte, istediği şekilde sergileyebilmektedir. Bayi kendi alanında satış yaptı ise belirlenen günlerde firmaya anlaşmış olduğu oranda ödemesini yapmaktadır. Doğrudan Gökhan tekstile kazandırılan müşteriler de ise firma bayisine aynı şekilde ödeme yapmaktadır

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*