Giyim Bayiliği Veren Firmalar 2013

Giyim Bayilik Veren Firmalar 2013

yılında pek çok girişimci tarafından tercih edilmeye devam edilecek. Girişimcilerin, ellerinde bulunan sermayeleri ile en iyi sektörü ve ürünleri belli bir marka altında satarak kazanç sağladıkları bayilik sisteminde en çok tercih edilen sektörlerden biri olan giyim sektörünü sizler için değerlendirerek en uygun marları ve bayilik şartlarını sizler için araştırdık. Giyim bayilik 2013 yılında en çok tercih edilecek olan bayilikler arasında yer alır iken bayilik almak isteyen girişimcilerin ellerini çabuk tutmaları gerekmekte. Sayılı olarak verilecek giyim bayilik 2013

yılında büyük ilgi görmesi beklenen sektörlerin başında yer almakta.

Giyim sektöründe bayilikler alarak işe başlamak isteyen girişimciler için işte en uygun markalar ve bayilik şartları;

zara bayilik

zara bayilik

Zara 2013 Bayilik ve Bayilik Şartları

Hem dünyanın hemde ülkemizin en büyük giyim markalarından biri olan Zara’nın şu anda 60’dan fazla ülkede toplamda 850’den fazla bayisi bulunmaktadır. Oldukça başarılı bir bayilik uygulaması ile zinciri genişletmiş olan Zara, bu zinciri daha da ileriye taşımak adına, Türkiye’nin pek çok bölgesinde yeni bayiliklerini 2013 yılında verecek.

Hem bay hem de bayan ürünlerini bünyesinde bulunduran, kalitesi ile göz dolduran Zara, şık ve göz doldurucu ürünlerini yeni yıl ile birlikte daha fazla kişiye ulaştırmayı hedeflemekte.

Zara Bayilik Şartları

Zara bayilik şartları arasında yer alan ilk madde 30.000 dolar maliyet gideri. Bunun yanı sıra 80.000 dolar da ekipman, mobilya ve demirbaşlar için harcamanız gereken tutar yer almaktadır. Zara bayiliği açmak isteyenlerin aynı zamanda telif ücreti de ödemesi gerekmektedir. Bu ücret ise 50.000 dolar olarak belirlenmiştir.

Sarar 2013 Bayilik ve Bayilik Şartları

Erkek ve kadın ürünlerinde lider konumda yer alan Sarar, 2013 yılı ile birlikte yeni bayileri açmak için hazırlık yapıyor.

Sarar Bayilik Şartları

Sarar, yeni açacağı bayilerde öncelikle mekan şartları aramaktadır. Ana hatlarda bulunan mekanlara öncelik gösteren Sarar aynı zamanda 200 metrekare üzeri alan aramaktadır. Bunun yanı sıra Sarar, bayilik maliyeti olarak 100.000 TL almaktadır.

Mango Bayilik ve Bayilik Şartları

İlk olarak 1992 yılında kurulan Mango, ülkemizde özellikle büyük alışveriş merkezlerinde boy göstererek kaliteli ve şık giyimin adreslerinden biri oluyor. 2012 yılının son ayları itibari ile 104 ülkede toplamda 2060’dan fazla bayisi bulunan Mango, 2013 yılında da Türkiye’nin hemen hemen her bölgesine bayilikler vermek için hazırlık yapmakta.

Mango Bayilik Şartları

Konsepte çok fazla önem veren Mango yetkilileri sadece iş yeri açmak için başvuran kişileri pek fazla önemsemiyor. Öncelikle Mango bayiliği alacak iseniz oldukça büyük bir mekana sahip olmanız ve dekorasyon için en az 50.000 TL bütçe ayırmanız gerekmektedir.

Tasarıma oldukça fazla önem veren Mango ekibinden onay alan tüm mağazalar aktif olarak satışa başlayabilmektedir. Bir MANGO/MNG bayii açmak için gerekli olan tahmini toplam yatırım miktarı yaklaşık olarak 500.000 Euro’dur.

Yorumlar

  1. merablalar sartlarınıza uygun batmanpark merkez avmde bayilik almak istiyorum detaylarınızı ögrenebirmiyim teşekürler

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*