Girişimcilik Örneği Alo Karpuz

Soğuk Hattı

Sıcaklıkların hızla arttığı bu günlerde ihtiyaçlarda serinlemeye odaklı olarak göze çarpmaya başladı. Herkes serin mekânlar, serin içecekler, ağır olmayan hafif yiyecekler tercih etmekte. Tüm bu tercihlerin içinde bu günlerde en dikkat çekeni ise buz gibi karpuz arayışı oldu. Bu açıklığın farkına varan bir girişimci ise hemen kolları bu yönde hizmet vermek için sıvadı ve kara geçti.
Bildiğimiz gibi karpuzu alsak bile onu iç ferahlatacak kıvama gelene kadar beklemeden yiyemeyiz ve bu da bir süreç demektir. Bunun yerine girişimcilerin yeni atılımı olan Alo Soğuk karpuz Hattı fırsatını değerlendirebilirsiniz.

alo karpuz

Antalya- Alanya’da ilk olarak aktif edilen hizmet şekli hızla ilerlemeye ve yayılmaya başladı. Alanya’da faaliyet gösteren bir manav sıkça karşılaştığı soğuk karpuz isteğini artık geri çevirmiyor ve hazırda soğuk karpuz bulunduruyor.
Bir motosiklet aracılığı ile de servis hizmetini en hızlı şekilde gerçekleştiren manav, verdiği bu hizmet sayesinde müşterilerinde hep olumlu puan toplamayı başardı. Ve her geçen gün Soğuk karpuz talepleri de artmaya devam etmektedir.

Manavın bu hizmetinde servis ücreti için ekstra bir ücret talep etmemesi de bu hizmeti daha cazip kılıyor. Hem Manavdan alacağınız karpuz fiyatına hem daha çabuk hem daha serin şartlarda serin karpuza ulaşmak herkesin yüzünü güldürüyor.
Sizinde bu hizmeti aktif edebileceğiniz bir işletmeniz var ise ya da kendi imkânlarınızla zarar etmeden küçük çaplı bir alana hizmet vermekle soğuk karpuz girişim fikrine atılım yapabilirsiniz. Yapmanız gereken temizliğe ve dürüstlüğe özen göstermek ve karpuz alımında ve stoklamasında zarar etmeyeceğiniz koşullara sahip olabileceğiniz zemini hazırlamaktadır

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*