Gıda Bayiliği Veren Firmalar 2013

Gıda Bayilik Veren Firmalar 2013

Ülkemizde son dönemlerde oldukça fazla tercih edilen sistemler arasında yer alan franchise 2013 yılında da girişimciler tarafından oldukça fazla tercih edilecek. Her yıl olduğu gibi bayilik 2013 yılında da popüler bir yatırım aracı olacak. Bayilik alarak bir iş kurmak isteyenlerin ilk tercih ettikleri sektörlerin başında ise kuşkusuz ki gıda sektörü yer almaktadır. Gıda bayilik 2013 yılında da girişimcilerin en büyük kozu olacak iken ülkemizde hizmet vermekte olan en büyük fast food markaları da 2013 yılı itibari ile bayilik vermeye devam edecek.

Bugüne kadar yaklaşık 2000 kişi fast food sektöründe bayilik hakkı elde eder iken 2013 yılı itibari ile bu sayının 3500ü geçmesi bekleniyor. Özellikle büyük alışveriş merkezlerinde yoğun ilgi gören fast food firmalarının kar marjının da oldukça yüksek olması girişimcilerin bu alana yönelmesini sağlamakta.

Ülkemizde gıda bayiliği 2013 yılında dağıtacak olan firmalar ve şartları ise şöyledir;

mc donalds bayilik

mc donalds bayilik

Mc Donals 2013 Bayilik Şartları

Ülkemizin en büyük fast food markalarından biri olan Mc Donals 2013 yılında da yeni bayilikler dağıtmaya devam ediyor. Konsept olarak hamburger alanında hizmet vermekte olan Mc Donals markasının yatırımcılar için aramış olduğu şartlarında başında yatırım maliyeti olarak 400 ile 500 bin dolar arasında bir bütçe aranmaktadır.

Burger King 2013 Bayilik Şartları

Mc Donals’ın ardından en çok ziyaret edilen fast food merkezi olan Burger King, özellikle büyük illerimizde bulunan bayilikleri ile göz dolduruyor. Yüksek kar marjı bulunmakta olan Burger King bayiliğinde yatırım maaliyeti değişkenlik göstermek ile birlikte 300 ile 500 bin dolar arasında değişiklik göstermekte. Ayrıca Burger King bayiliği 2013 yılında sayılı kişilere verilecek olup mekan şartları yer almaktadır.

Little Caesars 2013 Bayilik Şartları

Pizza ve paket servis hizmeti vermekte olan Little Caesars, 2013 yılı itibari ile yeni bayilikler dağıtmaya devam edecek. Büyük alışveriş merkezlerinde hizmet vermekte olan Little Caesars’in yüksek kar marjı dikkat çeker iken son dönemlerde özellikle genç kesimin Little Caesars’e ilgi göstermesi girişimcilerin dikkatini çekiyor. Little Caesars’in yatırım maliyeti ise 200 ile 220 bin dolar arasında değişiklik göstermektedir.

Dominos Pizza 2013 Bayilik Şartları

Hem dünyada hem de ülkemizde hizmet veren en büyük pizza markalarından biri olan Dominos Pizza, 2013 bayilik uygulamasına revizeler getirerek daha fazla bayii açmak adına büyük adımlar atacak. 2013 yılında yaklaşık olarak 50nin üzerinde bayi açmayı planlamakta olan Dominos Pizza, yatırım maliyeti olarak 220 bin dolar+kdv almaktadır.

Girişimcilere Önerimiz

Eğer bayilik sisteminden faydalanarak yeni bir iş kurmak, sermayenizi arttırmak istiyor iseniz yukarda sizlere sunduğumuz gıda bayiliği veren firmaları tercih edebilirsiniz. Ülkemizde sayısız bayileri bulunan bu markalar ile kısa süre içerisinde yatırmış olduğunuz parayı çıkarabilir ve karlı bir girişimde bulunabilirsiniz.

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*