Flekssit Mobilya Bayilik

Ofis Mobilya 1981 yılından itibaren ofis mobilyaları sektöründe faaliyet gösteren bir firmadır. Kuruluşundan itibaren her zaman sahip olduğu konfor, kalite, fonksiyonellik ve ergonomi gibi etkilerinden dolayı tercih sebebi olmakla birlete, geçen zaman içinde sektörde birçok firmanın faaliyet göstermeye başlaması ile birlikte hiçbir zaman sabit kitlesi kaybetmemiştir. Aksine her geçen yıl flekssit ailesi hızla büyümektedir.

flekssit

Flekssit ofis mobilyaları her zaman yeni ürünlerinde kaliteyi birinci planda tutarken, estetik ve görselliği, fonksiyonellik kazanmış ferah çalışma ortamlarını üretme çabasından da ödün vermemiştir.
Uzun yıllardır çalışma grupları, ofis mobilyaları, çalışma koltukları ile dünyasının içinde bulunan flekssit ofis mobilya ağı, daha fazla kişiye bu kaliteli hizmeti sunabilmek için bir süredir bayilik sistemine geçiş yapmıştır.
Şuan Türkiye genelinde birçok bölgede bayisi bulunan flekssit Ofis Mobilya, Dünya genelinde de yaklaşık 20 ülkede faaliyet göstermektedir.
Çeşitli bölgelerde açılacak olan yeni bayilere ise ilk adım olarak o bölgede sahip olunan müşteri portföyü aktarılarak ilk girişim ve gelişim desteği imkânı sunulmaktadır.

Geniş bir Pazar alanına sahip olan ve ofis konusunda her türlü hizmete cevap verecek şekilde geliştirilmiş olan Flekssit Ofis Mobilya alt bayisi ile bu sektöre girişim yapmak, yeni girişimciler için neredeyse sıfır risk ile sektörde gelişme olanağı sunulmaktadır.
Yeni flekssit Ofis Mobilya bayisi için her türlü konusunda uzman eleman, mağaza gelişimci elemanı ve dekorasyon konusunda tam destek imkânı sağlanmaktadır.
Flekssit bayisi olacak firma ya da kişi gerekli ön görüşmeler ve franchise sözleşmelerinin ardından faaliyete başlamaktadır. İlk şart olarak mağazanın belirli bir metrekare imkânına sahip olması ve merkezi bir alanda açılacak olması gerekmektedir.
Mağaza genelinde sahip olunan ve faaliyet gösterilen konular ise; çalışma takımları, koltuk takımları, makam takımları, şerit perde ve stor perde, ofis dolap ve vitrin takımları, dershane ve okul donanımları, yemekhane mobilya sistemleri ve çelik dosya, soyunma odaları şeklinde ana başlıklar halinde gruplandırılmıştır.

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*