Fethullah Usta Bayilik

Usta

Fetullah Usta Gaziantep’te iki kardeş tarafından hayata geçirilmiş, restoranttan da öte bir yemek kültürü, lezzet ustalığı, bilgi birikimi ve kültürel aktarım faaliyeti olarak da isimlendirilebilir.
Gaziantepli iki kardeşin yıllara dayanan yemek kültürü birikimlerini, en usta ellerden öğrendikleri lezzet harmonisini görsellik ve titizlikle birleştirerek, dünyaca ünlü Gaziantep mutfağını hizmet sektörüne kazandırma hedefleri ile başlamış her şey.

fethullah usta

Taş fırında yapılan birbirinden çeşitli ekmekler, kuzu etinin lokum gibi pişirilmesi, patlıcan kebabının incelikleri,  baklavanın ayrıntılarını küçük yaşlarda öğrenen iki kardeş, bu bilgi birikimine Türk insanının misafirperverliğini de ekleyerek konuklara kusursuz hizmet ile sunum yapmayı da başarmıştır.

Fetullah Usta ismi ise iki kardeşin aile büyükleri yani babalarının isminden oluşmuştur. Kardeşler geçmiş lezzetleri günümüze aktarırken vefayı da borç bilmişlerdir.
Babalarından gelen eğitim ile her gün tertemiz mutfakların acılısı ile güne merhaba dediler ve beyan çorbası servisleri ile güne başladılar yıllarca.
Zaman içerisinde Gaziantep’te yemek sektörü dışında her insanın kendini ve özünü bulduğunu bu ayrı ahenk ve atmosferdeki mekânı Türkiye geneline yaymayı hedefleyen kardeşler Fetullah Usta için çalışmalarına başlamıştır.
Her gün bir yenisi eklenen Fetullah usta franchisleri birebir ana mutfağın birer kopyası gibidir. Lezzetten dekora, sunumdan, saygıya, hoşgörüye kadar her şey bayiler arasında büyük bir uyum içindedir.

Fethullah Usta Bayilik Şartları

Fetullah Usta ana mutfağı Türkiye genelinden gelen her teklifi titizlikle değerlendiriyor ve bu alanda Gaziantep Mutfağının kültürünü en iyi şekilde tanıtmak, yaygınlaştırmak isteyen her yeni işletmeciye bütün destek imkânları özenle sunuluyor.
Tüm çağdaş teknolojik ekipmana sahip olan mutfak, hizmet sektöründe hızla yaygınlaşırken diğer yandan mavi bir destek ile babalarına vefa borcu olarak hissettikleri hizmet sektörünün inceliklerini kuşaklara aktarmayı planlıyor.
Sizde Fetullah Usta ailesinin bir ferdi olmak istiyorsanız mutlaka Fetullah Usta Bayilik şartlarını bir gözden geçirip mutlaka ön görüşme yapın

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*