Facepara da Girişimci Ol Para Kazan!

Türkiye’nin önemli girişimcilik ve kitap hizmetlerinden biri olan facepara.com sizler için yepyeni bir kazanç modeli oluşturmuştur. Bu kazanç modeline göre bu kitapları satabilir, satışa çıkarılan diğer kitapları satın alabilir, varolan kitap gruplarına dahil olabilirsiniz.

Facapara kazanç sisteminde para kazanmanın dışında sitemizde varolan birbirinden farklı konularda kaleme alınmış e-kitapları okuyarak yeni bilgilere sahip olabilirsiniz. Sistemimiz yayın evlerine bağlı kalmadan, sizler tarafından yazılan kitaplar sayesinde Türkiye’nin en büyük elektronik kitabevi olma yolunda sağlam adımlar atmaktadır.

Peki facepara.com tam olarak nasıl işler ? Uzmanı olduğunuz, insanlara yararı dokunacağı ve satışını yapabileceğinizi düşündüğünüz kitapları, kitap içeriklerini ve makaleleri sistemimize ekleyerek satışını gerçekleştirebilirsiniz. Bu satışları çeşitli forumlarda da yapabilirsiniz fakat forum sitelerinde insanların ilgisini çekmek çok daha zordur. Fakat herhangi bir konu hakkında bilgi edinmek isteyen internet kullanıcısı facepara.com’da sizin yazdığınız kitabı gördüğünde bu kitabı satın almak ve kitaptan yararlanmak isteyecektir. Ayrıca yazarlığınızı kanıtladığınızda ve insanları kaliteli yazılar yazdığınıza inandırdığınızda çeşitli yazarlık işleri de alabilirsiniz. Çeşitli forumlarda görüldüğü üzere site sahipleri kendilerine ait siteler için yazarlar aramaktadırlar. İşte facepara.com sayesinde bu misyonu kazanmış olursunuz.

Facepara.com iş modelinde daha farklı yollarla da para kazanabilirsiniz. Bu iş modellerini şöyle sıralayabiliriz.

Girişimci ol para kazan,

Okuyarak para kazan,

Yazarak para kazan,

Satarak para kazan,

Yıllık cirodan para kazan,

Yazımızın başından sonuna kadar okunduğunda anlayacaksınız ki facapara.com tamamen kullanıcı odaklı bir sistemdir ve tek hedefi üyelerine kaliteli bilgi sunmak ve onlara para kazandırmaktır. Eğer sizlerde çeşitli makale ve kitap yazabilirim diyorsanız hemen facepara.com kazanç sistemine üye olun.Hedefiniz e kitap yazarak para kazanmaksa facepara.com tam size göre.

Yorumlar

  1. Nilgün says:

    Merhaba, yazım alanında sürükleyici, heyecan uyandırıcı, farklı konularda dikkat çekici yazılı ifade potansiyeline sahibim. Var olan potansiyelimi kazanca çevirmek için nasıl bir girişimde bulunabilirim ? Sevgiler teşekkürler

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*