facepara.com

Teknolojinin artmasına paralel olarak  insanların birçok işini internetten halletmesi de sürekli hale gelmektedir.  İnsanların internette vakit geçirmesi birçok girişimcinin  internette çeşitli hizmetler sağlayıp para kazanmasına ön ayak olmuştır. Artık insanlar para kazanmak için internetin önemli bir araç olduğunun farkındalar. Her geçen yerli ya da yabancı olmak üzere birçok farklı para kazanma siteleri kurulmaktadır. İnsanlar bu sitelerdeki görevleri  yaparak belirli paralar kazanabilmektedirler. Ayrıca internet ortamında çeşitli hizmetler vererekte para kazanan insanlar mevcuttur.

İnsanların para kazanabileceği bir diğer alan da bilgilerini satmaktır. Her insan bilgisini satarak internetten para kazanabilir. Peki bilgi satmak nedir ? Eğer herkes tarafından bilinmeyen bir alanda bilginiz varsa ya da herkesin bilebileceği bir konu da farklı bakış açısına sahipseniz bildiklerinizi satarak para kazanabilirsiniz.Bilgi satmak derken ne demek  istediğimizi herkesin anlayabileceği bir dilden ufak bir örnekle açıklarsak; çeşitli yemek tariflerini yemek tarifi sitesi olan birine satabilirsiniz. Tabi ki bilgi satmakla ilgili tek yol bu değil. Eğer bir web tasarımcıysanız bu konu üzerine yazabileceğiniz bir yazıyı satabilme ihtimaliniz vardır. Daha birçok konu ile ilgili yazdığınız yazıları e kitapları satabilirsiniz.

Farklı konularda farklı bakış açılarıyla yazı yazabilirim diyen her insana internetten para kazanma şansı doğar. Üstelik artık yazdığınız e kitapları satabileceğiniz bir site mevcut. Facepara.com… Bu sitede yazarlar hem kendilerini tanıtıp, hem para kazanabilir. Üstelik hangi  konuyla olursa olsun o konu da ilgisi olan insanlar mutlaka sizin kitabınızı alacaktır. Ayrıca diğer siteler gibi günlüğü 25 ile 50 kuruş arasında link tıklayarak para kazandıran sitelerle uğraşmanıza gerek kalmadan tamamen bildiğiniz konular hakkında e kitap hazırlayarak  para kazanıyorsunuz. Ayrıca facepara.com’da  ekstra bir şey yapmaya gerek kalmıyor. Sahip olduğunuz bilgiler doğrultusunda  yazdığınız e kitabı sitesiye yüklüyorsunuz ve kitap satıldıkça siz para kazanıyorsunuz. Yani para kazanmanın bir sınırı yok . Tamamen kitabın sevilmesine,okunmasına,talep edilmesine kalmış bir olay.

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*