Evden Ek Kazanç Evde Ek Gelir 2014

Evden Ek Kazanç Fikirleri

Evde Kutu Katlama

Bir hediye aldığınızda en çok dikkat edilen şeylerden birisi de hediyelerin kutusudur. Hediye kutuları nişan ve nikah törenlerinde de konuklara ikramda bulunmak amacıyla da kullanılmaktadır. Oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olan hediye kutuları, güzel ve şık bir tasarıma sahip olmalıdır. Özellikle bazı firmalar bu konuda tekdüzelikten sıyrılmak için evlere kutu katlama işi vermektedirler.

Kutuların kartonlarını hazırlayan firmalar bu kutuların katlanması ve süslenmesi amacıyla genellikle ev hanımlarına sipariş vermekte ve onların ek gelir kazanmalarına imkan sağlamaktadırlar. Özellikle takı firmalarının oldukça fazla ilgi gösterdiği rengarenk ve albenisi yüksek kutuları kendi hayal gücünüze göre güzel bir şekilde süslerseniz bu alanda oldukça fazla para kazanabilirsiniz. Kutu katlama işinin en güzel yanlarından birisi de bu işin sıkıcı ve yorucu diğer işler gibi olmamasıdır.

Bir davete gittiyseniz burada tek kişilik çikolata ve şekerlemelerin ikram edildiğini görmüşsünüzdür. İşte özellikle kına gecelerinde ve nişanlarda yapılan bu ikramların kaplarını yapması için firmalar genellikle evlere sipariş vermekte. Bu kutular ve kaplamalar sayesinde pek çok insan da para kazanmaktadır. Eğer siz de bu işi yapmak istiyorsanız kendinize bir ekip oluşturabilir ve ekibiniz sayesinde yüksek tutarlarda siparişler alarak para kazanabilirsiniz. Kutu katlama işini alan kişilere malzemeler firmalar tarafından gönderilir ve belirlenen sürelerde kutuların katlanması beklenir. Siz aldığınız bir siparişi bitirdikten sonra bunu tekrar kargoyla firma gönderirsiniz. Onlarda işlerinizi inceleyerek size banka havalesi olarak paranızı gönderirler. Bunun yanında hayal gücünüze güveniyorsanız kendiniz de kutu ve paketler tasarlayabilir ve bunları etrafınızda bulunan ve bu iş ile ilgilenen yerlere götürerek gösterebilirsiniz. Eğer tasarımlarınız beğenilirse size çok sayıda sipariş verilebilir.

evde-ek-iş

 Evde Ek İş 2014

Evde Saç Tokası Yapmak

İçinde bulunduğumuz yıllarda insanların en çok zorlandığı konuların başında ekonomik sorunlar gelmektedir. Hayat pahalılığından dolayı pek çok insan iş bulamamakta veya ay sonunu zor getirmektedir. İşte bu noktada ekstra bir para kazanmak amacıyla insanlar ek iş yapmaktadırlar. Ek işlerin en güzel taraflarından birisi de evde yapılabiliyor olmalarıdır. Bunun yanında kendi yeteneğinize göre birçok iş seçeneğinden birini seçebilir ve bu işi yaparak hatırı sayılır paralar kazanabilirsiniz.

Özellikle ev hanımları tarafından yapılan ve el becerilerine dayanan ek işler oldukça popülerdir. Firmalarda bu konuda yoğun bir arayış içerisindedirler. Örneğin evde saç tokası yaparak para kazanmak mümkündür. Pek çok ev hanımı bu işi yapmaktadır. İşin en güzel tarafı sıkıcı ve yorucu olmamasıdır. Toka yapmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgiler internette mevcuttur. Bu konuda hazırlanan videoları ve yazıları inceleyerek tokaların nasıl yapılacağını öğrenebilirsiniz. Toka yapmayı öğrendikten sonra bu iş ile uğraşan firmaların internet sitelerinde ya da verdikleri ilanlara başvurarak evde yapmak üzere toka alabilirsiniz. Bunun yanı sıra bulunduğunuz yerlerdeki toptan malzeme satan yerlerle de konuşarak toka yapma işi alabilirsiniz. Eğer güzel bir tasarım yapabilirseniz bunu toptancılara ya da firmalara satma şansınız da olur. Bu sayede oldukça büyük miktarlarda para kazanabilirsiniz.

Evde Kibrit Yapmak

Özellikle son yıllarda, evde yapılabilecek ek işler oldukça popüler olmaya başladı. Bu alanda duyulan ihtiyacın da büyük olmasıyla birlikte evden çalışarak oldukça büyük para kazanan insanların sayısı oldukça arttı. Özellikle ev hanımlarının ilgi odağı olan işlerden olan bu ek işler sayesinde, hem aile bütçesine katkıda bulunabilir veya ihtiyacınız olan şeyleri alabilirsiniz. Ek işler arasında yapmaktan zevk aldığınız bir işi seçerseniz, bir mesleğiniz olsa bile boş zamanlarınızda bu ek işi yapabilir ve ekstra para kazanabilirsiniz.

Ek işler arasında kibrit yapmak da mümkündür. Kibrit yaparak hatırı sayılır paralar kazanabilirsiniz. Hatta bu işi düzenli bir şekilde yaparsanız gerçekten çok büyük paralar kazanabilmek mümkün. İnternet üzerinden kibrit yapabileceğinize dair ilanlar verebilir ve müşteri bulabilirsiniz. Bunun yanında ilan sayfalarına evde kibrit işi veren firmalar ile iletişime geçebilir ve iş alabilirsiniz.

 

Evde Ek Kazanç 2014

Özellikle son zamanlarda ekonomik konularda yaşanan sorunlar yaşam standartlarının iyice düşmesine neden olmuştur. Özellikle anne ve babalar çocuklarına bu ekonomik koşulların zorluğunu yansıtmamak amacıyla ellerinden geleni yapsalar da bazı noktalarda yetersiz kalabilmektedirler. Ekonomik zorlukları yenmek amacıyla yapılan asıl mesleğin yanında ek işler de yapan bireyler, aile bütçesine katkı sağlamak amacıyla gece gündüz demeden çalışmayı bile göze almışlardır. Ek iş konusunda en fazla istekli olan kısım ise ev hanımlarıdır. Ev hanımları özellikle mutfak masrafını çıkarmak ve aile bütçesine katkı sağlamak amacıyla, oldukça azimli bir şekilde ek işler yapmaktalar. Yaptıkları bu ek işlerle özellikle çocuklarının ihtiyaçlarını karşılayabilen ev hanımlarının yaşadığı mutlulukları tarif edilemez.

Her insan için uygun olabilecek pek çok ek iş seçeneği mevcuttur. Kimi el işlerindeki yeteneği sayesinde kazanç sağlarken, kimi bilgili olduğu bazı konuları başkalarına anlatarak para kazanabilmektedir. Ev hanımları için bulunmaz bir nimet olan ek işlerin en güzel yanı hiç kuşkusuz evde yapılıyor olmalarıdır. Bir ev hanımı günlük ev işlerini bitirdikten sonra kalan boş zamanıyla hem vaktini geçiriyor hem de para kazanıyor bu ek işler sayesinde. Çevremizde pek çok ev hanımının bu işler için ekip kurduğunu bile görmekteyiz. Ek işleri adeta bir meslek gibi yapmayı kendine görev edinmiş olan ev hanımlarının yanında bu işi yapabilecek öğrenciler, emekliler de bulunmaktadır. Her ne kadar ek işleri yetersiz gören insanlar olsa da bu işlerden oldukça çok para kazanan insanlar da mevcuttur. Çevresindeki insanları ekibine dahil eden ay içerisinde pek çok iş alıp teslim edebilen kişiler, evlere ek iş veren firmaların gözdesi konumunda. Çalışma sıklığınıza ve kalitenize göre de bu firmalardan aldığınız ücretler zamanla artmakta.

 

 

 

 

Yorumlar

  1. bende evde kutu katlama işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim . mail adresimden bana ulaşabilirsiniz . sadece kutu katlama ddeğil evde tesbih, anahtarlık veya her türlü takı çeşiti … malzemesi verildiği sürece yapabilirim . lütfen benimle irtibete geçin .

  2. Aydın Ayaz says:

    Evde kutu katlama ve diğer işler için ekip temin ederim.

  3. elıf says:

    evde yapılacaqk kutu katlama toka yapma işlerını yapabılır bızımle ıletısıme gecılırse sevınırm ıstanbul

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*