Evde Web Sitelerine Editörlük Yaparak Para Kazanma

            Günümüzde internet kullanıcılarının sayısının hızla artmasına paralel olarak internet siteleri de giderek artmaktadır. Artı her konuda, her alanda internet sitesi mevcuttur. Aradığınız her şeyi bu internet sitelerine girerek bulabilirsiniz.

Kendi internet sitelerini kuran kişiler yeterli vakitleri olmadığından dolayı sitelerle ilgilenemiyor ve bu siteler giderek güncelliğini kaybediyor. Güncelliğini kaybetmemek için kendisi için sitesini düzenleyecek yeni yazılar ve görseller ekleyecek birin ihtiyaç duymaktadır. Siz de web sitesi hazırlama işinden anlıyorsanız çeşitli web sitesi sahiplerine editörlük yaparak bunun karşılığında kazanabilirsiniz. Evde bilgisayar başında geçirdiğiniz vakti nakte dönüştürmek için kendi evinizde web sitelerine editörlük yapabilirsiniz.

 

 

On parmak klavye kullanabiliyorsanız ve özgün makaleler yazabiliyorsanız sürekli güncellenmesi gereken, sürekli yazılar eklenmesi gereken sitelere editörlük yapabilirsiniz. Yazmış olduğunuz makaleler kelime sayına göre ücretlendirilmektedir.Yüz kelimeden oluşan bir yazı yazdığınızda alacağınız ücret 50 ile 75 kuruş arasında değişiklik gösterir Makalenizin kelime sayısı ne kadar çok artarsa o kadar çok para kazanırsınız.

Yorumlar

  1. ilköğretim test soru bankamıza ilkokul 2.sınıf, 3.sınıf ve 4.sınıf soruları hazırlayarak para kazanmayı düşünürseniz http://www.hadiderse.com
    binlerce yeni test sorusuna ihtiyacımız var

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*