Evde Ofiste İş İmkanı

Evde İş İmkanları , Evde Ne iş Yapılır, Evde Yapılacak İşler , Evden gelir sağlama,Evde ek kazanç, Ofiste Kazanç.

Evde uygulanabilecek iş fikirleri arasında en iyi yapabileceğiniz ve riski pek fazla olmayan iş tedarikçilik işi. Bir süre yaptım boş kaldığım vakitlerde. Getirisi oldukça güzel bu işin. Peki evde nasıl iş yapılır.

Bu evde   mantığında yurt dışında ucuz olan ve gümrüğe takılmayacak eşyaları başkaları için tedarik etme olayı var. Bunun için ebay paypal amazon gibi sitelerde hesap açacaksınız kendi adınıza. Türkiyedeki belli başlı bütün forumlara üye olacaksınız ve durumu yöneticilere anlatacaksınız. Özellikle teknoloji sitelerine üye olmanız avantajınıza. Bir tane telefon numarası ve mail adresi lazım bu iş için kullanacağınız.

Peki evden nasıl para kazanırız ?

Bu sitelere üye olduktan sonra başlık açacağız forumlarda. Yurt dışından getirdiğiniz ürünler için şu fiyata kadar %10 iu fiyata kadar % 5 komisyonla adresinize teslim. Şartları kendiniz belirleyeceksiniz. Mesela 50 dolara kadar %10 .Ya da ürün gümrükte takılırsa 1 ay içinde para iadesi gibi. Size diyecekleri ebayde şu kulaklığı bana alırmısın. Fiyatı 10 dolar. Türkiyede 30 dolar diyelim. Siz bunu 13 dolara getireceksiniz . Müşteri size havale geçecek o parayı. Siz onu kredi kartına atacaksınız. Sonra ebayden o ürünü alırken alıcı adresine müşterinin size verdiği adresi gireceksiniz. Tabi daha önce ebaydeki satıcıyla anlaşacaksınız aksilik olmasın diye. Yoksa sizin adresinize gelir ve bir daha kargo ödersiniz.

Ben bu evde ek  iş fikrini  ciddi uyguladığım  zamanlarda artık güvende sağlamıştım telefonda cevapta veriyordum insanlara yüz yüze görüştüklerimde olmuştu Aylık 1000 TL civarı kazanıyordum. Daha sonra yeteri kadar zaman bulamayınca ve daha kurumsal bir yerde işe başlayınca bırakmak zorunda kaldım.Sizde oturduğunuz yerden küçük çapta bu işe başlayarak evde ofiste ek gelir elde edebilirsiniz

internetten satış yapıp para kazanmak istiyorsanızda şu örneğe bakmanızı tavsiye ederim

http://isfikri.org/ne-satsam-2012-eardbud-kulaklik-satisim.html

Yorumlar

  1. EvkaWeb says:

    Daha detaylı bi araştırma yapıcam denemeyi düşünüyorum

  2. tolgahan says:

    yurt dısından telefon alabılırmıyz.telefon ulkemızde kullanılabılırmı acaba bılgınız varmı ?

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*