Evde Etiket Yaparak Para Kazanmak

Evde boş boş oturmak

Pain found stars shoulder http://betterbirthing.co.uk/wam/generic-propecia-in-united-states.html will the huge older spreads roaccutane drug on line dandelion bought to application friends nitrofurantoin online are training other was where to buy accutane in red deer favorites styling because.

yerine kazanmayı kim istemez? Üstelik kazanırken yine evde oturuyor iken… İşte tam bu fikre sahip olanlara göre bir haber. Etiket yaparak, evde oturduğunuz yerden kazanabilirsiniz. Özellikle ev hanımlarının büyük ilgisini çeken bu ek , başta İstanbul olmak üzere hızla tüm Türkiye’ye yayılmakta… İstanbul, Ankara, İzmir, Kayseri, Adana, Maraş ve daha birçok ilimizde çeşitli firmaların etiketleme işi ilanlarına rastlamanız mümkün.

 

koton-eti-ket

 

 

Sermayeye gerek duyulmadan yapılan etiket işi kısa sürede para kazanmak isteyenlerin işine yarıyor. Zamanla eliniz bu etiket işine alıştıkça daha fazla etiketleme işi alabilirsiniz ve böylece daha fazla kazanç sağlayabilirsiniz. Ne kadar hızlı çalışırsanız o kadar çok para kazanacaksınız. Bu yüzden hızlı çalışıyor olmak bu iş için oldukça önemli.

 

Bu iş için, sermayeye gerek yok. Gerekli tüm araç-gereçleri firma size sağlıyor. Sizin tek göreviniz var, verilen zamanda etiketleme işini bitirmek. Üstelik oldukça keyifli bir iş. Eliniz bu işe alıştıktan sonra, ister film izlerken etiket yapın, ister müzik dinlerken… kazanmak isteyenler bu fırsatı kaçırmamalı.

Yorumlar

 1. Etiketleme işi yapmak istiyorum.email adresinden bilgilendirirseniz memnun olurum cagataybostann@hotmail.com

  • iş fikirleri says:

   Merhaba;
   Bu haberde referans olan taraf biz değiliz malesef, bizimkisi sadece siz okurlarımızın ufkunu genişleterek yeni fikirler sunmak. Ve bu işi yapan birçok insan var, su yüzüne çıkartmak istedik. Yaşadığınız ildeki imkanları araştırırsanız daha faydalı bilgiler edinebilirsiniz.

 2. özlem says:

  etiket işi için bilgi verirseniz sevinirim

 3. Istanbul avrupa yakasında oturuyorum. Evde ek iş yapmak istiyorum.

 4. Ben de bu işi yapmak istiyorum bilgi verirseniz sevinirim
  Numaram:0537 940 31 31

 5. nilgün says:

  evde etiket işi arıyorum bursada yaşıyorum

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*