Evde el işi imkânları 2013

imkânları 2013

Evde ev hanımlarının genel olarak hazırladığı işçiliklerin satışları da ev işi satışı kategorisinde son derece rağbet gördüğü için sizler de bu ürünlerinizi ve/veya çevrenizden talep gören ürünleri hazırlayarak satışlarını yapabilirsiniz. Öncelikle çevrenizde kumaş ve/veya kumaş işçiliği satışı yapan iş yerleri ile anlaşabilirsiniz bu satış türleri için. Aksi durumlarda internet ortamından da satış için kendinize sanal mağaza seçebilirsiniz. Bilinmesi gereken en önemli unsur bu ürünler el işi kategorisinde aslında değerli ürünlerdir ve parça fiyatının tam manası ile belirlenip sizin zarar etmeyeceğiniz bir fiyata satmanızdır.

Evde dikiş işi Terzilik kabiliyeti yüksek bayanlar için biçilmiş kaftan bir iş koludur evde dikiş işi.
Evde temizlik İşi Evde temizlik yapma işi elbette evlere temizliğe gitme işidir. Birçok bölgede bu iş kolunu bayanlar üstlenir sitemizdeki ilanlar kısmında evde temizlik iş ilanlarını dileyen hanımlarımız araştırabilir.
Paketleme İşi Evde sizlere verilen mağaza ürünlerini genelde özel günlerin bir gün öncesinde hediyelik duruma hazır halde paketleme işidir. Birçok durumda hazır satışlar için birçok ürün gurupları küçük mağazalar tarafından da paketletilebilir.
Dantel İşi Evlerinizde yaptığınız dantelleri çevrenizdeki mağazalara satabilir ve/veya satışı için emanet edebilirsiniz. Birçok dantel işi sipariş üzerinedir. Eminim referans ürünlerinizin ardından sıkça talep gören bir iş kolu olduğu için teklif alacaksınız.
Örgü İşi Bayanların ördüğü örgüleri ister kendilerinin anlaştıkları mağazalar, ister çevrelerine satmaları ile mümkün olan iş koludur. Erkekler için geçerli bir iş kolu değil anlaşıldığı kadarı ile…
Çorap İşi Evde çorak örebilirsiniz. Bunun için çok eskilerden kalma eminim örgü tarifleri vardır. Son dönemlerde dantel ipliği ile yapılmaya başlasalar da genel olarak orlon ip ile yapılırlar ve çok rağbet görür özellikle mağazalar tarafından.

 

Yorumlar

  1. sebiha öcal says:

    bende işe talibim

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*