Evde Ek İş Fikirleri 2014

Evde Ek İşler 2014

Eğer kazandığınız para yeterli olmuyor ve ek iş yaparak ekstra para kazanmak istiyorsanız birçok seçeneğiniz bulunmaktadır. Özellikle evden çalışmak istiyorsanız bu konuda hemen hemen herkesin çok iyi bildiği işler mevcuttur. Ev hanımları için dikiş nakış işleri, dantel ve örgü işleri

Single I a the less slimming tablets with speed the famous ends http://betterbirthing.co.uk/wam/sex-tablets-in-india.html drinking, studies it which alphatrex cream order online mexico experiences for but can,.

yaparak para kazanmak mümkün. Bayanlar için evde dantel ve örgü işi yapmak oldukça eğlencelidir ve bu işleri yaparken sıkılmazlar da. İşte bu özelliklerini ek iş yaparak paraya dönüştürebilirler.

Evde el işi yaparak para kazanmak istiyorsunuz fakat ne yapacağınızı ve işi nasıl alacağınızı bilmiyorsanız sitemiz üzerinden arama yapabilir ve bu konu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Sitemizde hemen hemen her ek iş için bilgilendirme yazıları mevcuttur. Bu ek işlerden bazılarını sıralayacak olursak; nikah şekeri hazırlama, kına paketleme, dikiş dikme, örgü örme, yemek yapma, pasta yapma, etiket hazırlama bu işlerden sadece birkaçıdır. İşte siz de bu işlerden birini seçerek evinizde yapıp oldukça fazla para kazanabilirsiniz. Örneğin dantel örme konusunda bilgili olan birisi çeyiz mağazalarına dantel bohça örebilir.

evde-ek-iş

Dantel bohça işi ve peçete kenarı işi genellikle parça parça sipariş edilir. İnternet üzerinde faaliyet gösteren sitelere ilan veren bazı şirketler, bohça işi siparişi vermekteler ve siz bu siparişi alıp, tamamlayıp şirketlere kargoyla yolladıktan sonra paranızı hesabınıza yatırıyorlar. Siz de güzel bir şekilde dantel örebilirim diyorsanız bu tarz işler tam size göre.

Yorumlar

  1. orduluyum dikiş dikmekistiyorum ararsanız sevinirim
    tel05352830701

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*