Ev hanımlarına iş fikri

, yazarak gelir sağlayabilir.

Ev hanımları günlük hayatta ‘yemek’ için önemli sayılacak vakit ayırmaktadırlar. Ev hanımları yemek yapmak, tarif öğrenmek ve tarifleri paylaşmak için uzun zaman harcarlar. Ev hanımları, bildikleri yemekleri bir araya getirerek yemek kitabı yazabilirler.

Yemek kültürü yüksek düzeyde olan ev hanımları için araştırarak ve yeteneklerini ön plana çıkararak yemek kitabı hazırlamak çok da zor bir iş değil. Yöresel bir yemek kitabı hazırlamak, insanların ilgisini daha fazla çekebilir. Yeni tarifler öğrenmek isteyen azımsanmayacak sayıda ev hanımı var.

Kitabı hazırlamak için bazı kurallara dikkat etmek gerekecektir. Kitabı hazırlarken tarifler belli bir formatta hazırlanmalıdır. Tariflere yer yer ufak hikayeler eklemek, daha ilgi çekici olabilir.

Yemek tariflerinizi sunmak için web sitesi de oluşturabilirsiniz. Büyük bir ihtimalle insanlar tarif öğrenmek için sitenizi ziyaret edeceklerdir. Sitenizi ziyaret eden insanlara kitabınızı önerebilir ve kitabınızın reklamını yapabilirsiniz. İlk kitabınız tutarsa yeni kitaplar da çıkarabilir ve böylece gelirinizi katlayabilirsiniz.

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*