En Ucuz Otomobiller

ucuz arabaGeçiş günlere oranla artık alımının kolaylaştığı son dönemlerde, firmaları da bu alım gücünü temel alarak fiyatlarında hiç taviz vermemişlerdi. pazarının küçülmesine rağmen ne yerli ne de yabancı otomobil firmaları en az donanımlı otomobillerinde bile 25bin lira altına yaklaştırmadı.
Yapılan araştırmalara göre tük tüketiciler ise otomobil seçerken donanım konfor gibi etmenlerin yanında en çok yakıt tüketimini ve vergi uygulamalarını temel alarak otomobil seçtiği belirlendi. Bu araştırmada elde edilen bilgiler doğrultusunda belirlenen, tercih edilen otomobil fiyatları ise en az 25.000 ila 35.000 TL arası fiyatlarda yer almaktadır.
Konfor ve donanım tutkusu olan araba seçicileri ise buna birde güvenlik donanımını eklemesi halinde en az bütçe ayrımında 50.000 TL yi görmesi gerekmektedir.

Birçok bankanın yardımcı olabileceği taşıt kredileri de araba alımında kolaylık sağlamaktadır.
Yerli ve yabancı otomobil firmalarının yeni modellerinde konfor, donanım ve yakıt özellikleri göz önünde bulundurularak yapılan en uygun yeni araba modelleri ise şöyle sıralanabilir;

Chevrolet , Chevrolet ,
Dacia , Fiat , Fiat Punto,
Geely FC,
Kia Picanto, Nissan Note, Hyundai Accent Era, Skoda Fabia Ambition, Suzuki Alto, Suzuki Splash, Toyota Yaris, Volkswagen Polo

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*