Elektronik Bayilik Veren Firmalar 2013

Elektronik Bayilik Veren Firmalar 2013

Bayilik veren firmalar 2013 yılında da oldukça artacak. Son yıllarda oldukça gözde bir sektör haline gelen Franchise yöntemi ile büyük markalar çeşitli bayilikler ile markalarını daha fazla kişiye ulaştırmak, satışını yapmak ve aynı zamanda marka değerini arttırmayı hedefliyor. Yeni bir iş kuracaklar ise Franchise ile daha az sermaye ile iş sahibi olmayı hedeflemekte.

Ülkemizde gerek yabancı gerekse de yerli firmalar olsun yüzlerce markanın alt bayilikleri bulunmaktadır. Bayilik veren firmalar 2013 yılında da yüksek artış gösterecek olur iken pek çok farklı kategori de büyük-küçük markalar yeni bayiliklerini kurabilmek adına başvuruları bekliyor. İş kurmak isteyen kişilerin en çok tercih ettikleri sektör ise elektronik sektörü oluyor. Her zaman revaşta olan ürünlerin satışı yapılır iken elektronik ürünlerde kar marjının da yüksek olması bu alana yönelmeyi sağlamaktadır. yılında da talep görecek olur iken pek çok büyük elektronik markasının Franchise vereceğini de sizlere duyuralım.

Elektronik bayilik 2013 yılında en çok tercih edilecek olan bayilikler arasında yer alır iken ilk olarak dikkatimizi Bimeks markası çekmekte. Ülkemizin en büyük teknoloji marketlerinden biri olan Bimeks 2013 ve 2014 yılı içerisinde 100 adet yeni mağaza açmayı planlamakta. Bimeks’in şimdiye kadar Türkiye’nin sayılı yerlerinde 50yi aşkın mağazası bulunur iken, sunduğu imkanlar ile de Bimeks bayiliği her kişinin istediği bir bayilik oluyor.

bimeks bayilik

bimeks bayilik

Elektronik Bayilik Veren Firmalar: Bimeks 100 Mağaza Hedefliyor !

Bimeks, teknolji mağazası Franchise için giriş bedeli olarak 90.000 TL talep etmektedir. Bu miktar sizlere ilk etapta oldukça yüksek gelebilir ancak Bimeks’in uygulamış olduğu Franchise yöntemi ile zarar etmeniz imkansız. Bimeks’in Franchise sisteminde satın alma kotası bulunmamakta. Bu da sizlere zorunlu mal alımı yaptırmayacaktır. Mağazanızda bulunan tüm stok ürünleri yine Bimeks’e ait olur iken iş ortağının zarar etmesi imkansızlaştırılıyor.

Bayilik 2013 yılında elektronik sektöründe hızlılık gösterir iken yüzlerce marka elektronik bayilik vermeye devam edecek. Fins. Bilişim, Teknopest, May Elektronik gibi pek çok firma elektronik bayilik verir iken sizlere Bimeks’in ardından 2013 yılında bayilik sistemini geliştiren Yonca Yazılım oluyor.

Yonca Yazılım, Sektörün Öncülerinden Olma Yolunda !

Yonca yazılım, 2011 yılında ülkemizde kurulur iken geliştirmiş olduğu bilgisayar yazılımlarını piyasaya sunmaktadır. Bayilik için herhangi bir giriş ücreti talep edilmez iken Yonca Yazılım’ın üretmiş olduğu bilgisayar yazılımlarının satışını yaparak gelirinizi arttırabilirsiniz. Genellikle bilgisayar ve internet kafe sahiplerinin ilgi gösterdikleri yazılım programları son dönemlerde oldukça popüler bir konuma doğru ilerlemekte.

Yonca yazılım bayiliği arayanlardan aranan bir kaç şart ise şunlar;

– En az 30 metrekare bir iş yerine sahip olmak,

– Yonca Yazılım’ın üretmiş olduğu yazılarımların kullanıldığı en az 2 bilgisayarın bulunması,

– Telefon, faks ve internet erişimlerinin bulunması,

– Bilgisayar programı alıp satmak için yetkili olmak

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*