Ek Gelir Kazanmak

Özellikle öğrenci olan arkadaşlar için olmazsa olmaz şeydir . Haftasonları ise kazanmak çok tatlı gelir. Fırsatlar her zaman vardır, yeter ki fırsatları nerde bulmayı bilelim..

 

paraöğrencileri

 

Otel Kapılarını Zorlayın

 

Özellikle büyük oteller, haftasonları yemek, düğün,toplantı vb. organizasyonlara evsahipliği yaparlar. Bu gibi organizasyonlar olduğu zaman ise, hostluk, hosteslik, hazırlık aşamasında yardımcı olacak personel sayısına olan ihtiyaç artar ve genellikle öğrencilerden oluşan ekipler tercih edilir. İhtiyaç halinde ise irtibata geçilir ve toplu çalışmalar yapılır. Ortalama olarak ise; host/hosteslik için günlük 50 TL, hazırlık aşaması yardım için ise; 30-40 TL civarında bir yevmiye verilir. 8 gün bu işi yaparsanız bunun size dönütü 300 TL ile 500 TL olarak geri döner aylık bazda hesaplarsak. Bu ise hiç de fena sayılmayan bir para, özellikle bir öğrenci için. Bu işi özellikle Hilton Otel yaptırıyor ve öğrencilere öncelik tanıyor.

 

İnternette Para Var

 

Youtube ve İnternet Sitesi açmak, online satış yapmak gibi birçok alternatif var. Bunlar biraz sabır isteyen işler. Fakat tüm püf noktalarını önceki yazılarımızda belirttik. Para kazanmak artık çok daha kolay. Güzelce inceleyin ve sabırlı olun. Meyvesini elbet verecektir.

 

 

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*