Edu Point Danışmanlık Bayiliği

Bayilik

Edu-Point Avustralya, Kanada, İngiltere ve Amerika’da en aktif şekilde olmak üzere Dünyada birçok ülkede Türkiye Temsilciliği bulunmaktadır. Yurt dışı Eğitim Danışmanlığı alanında birçok prestijli okul ve kurumlarla alışmalarını sürdürmekte olan Edu-Point lisans ve lisansüstü, diploma ve staj alanlarında da faaliyetler göstermektedir. Edu-Point temsilcilik anlaşması ile bağlı olduğu eğitim kuruluşlarında ise öğrencilerine ücretsiz danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Sizde eğitim sektöründe faaliyet göstermekte olan bir kurum iseniz veya bu alanda ilerlemeyi hedefliyor iseniz Edu-Point çatısı altında kendinizden emin bir şekilde ilerleyebilirsiniz. Edu-Point uzman kadrosu ve bayilikleri aracılığı ile eğitim sektöründeki yeteneklerini ve imkânlarını Türkiye’de ve dünyada daha geniş kitlelere sunmayı hedeflemiştir. On yılı aşkın bir süredir birçok eğitim kurumunda talep gören firma sizleri de bu başarısına ortak etmekten mutluluk duyacaktır.

edu-point

edu-point

Edu-Point franchise şartları .

En az üniversite mezunu –

İyi derecede İngilizceye hâkim –

Yurtdışı ile bağlantısı olan, yurt dışında eğitim almış ya da yaşamış –

Eğitim, danışmanlık alanlarında deneyim sahibi olunması.

Bayilik için başvuruda bulunacak olan kişide aranan bireysel yeterlilik standartlarıdır.

Edu point Bayilik şartları onaylanmış kişilere de; –

Kurum içi eğitim, – Ücretsiz eğitim malzemesi desteği – Yurtdışı kurumların temsilcilik yetki belgeleri – Yurtiçi ve yurtdışı fuarlar ve tanıtım girişimlerinde Edu-Point adına katılma fırsatı ve desteği sağlanmaktadır.

Edu Point ofis kurulum bedeli ve maliyetleri 5000-15.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Kar Marjı oranı ise yıllık 50,000 TL ile 200,000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Reklam Ücretleri ise bayiinin faaliyet göstereceği konuma ve reklam tercihine göre değişiklik göstermektedir. Edu-Point ismi altında elde edilecek olan gelirin %65 bayiinin geliri olmaktadır. Yukarıda belirtilmiş olan franchise oranları, açılacak olan bayiinin faaliyet bölgesi, bulunduğu il ve öğrenci sayısına göre değişiklik göstereceği için; Edu- Point çatısı altında eğitim sektöründe faaliyet göstermek istiyor iseniz mutlaka Edu-Point Franchise yetkilileri ile görüşme yapmalısınız

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*