E-yazar Olmak İster misiniz?

İçinizden geçenleri kalemi köprü kılıp defteri derya bilip sözcükleri su gibi duru ve akıcı bir şekilde anlatma kabiliyetiniz varsa eğer ve bunları kimseye göstermeyip kenarda köşede bir yerde sessizliğe bilinmezliğe terk etmişseniz eğer artık tüm bunları değiştirip her şeye bir son verme vakti geldi.

Sizden başka kimsenin bilmediği yazarlık, şairlik yeteneğinizi modern hayatının imkânlarıyla birleştirip herkese duyurmalısınız. Düşüncelerinizi, hayallerinizi ve fikirlerinizi insanlarla paylaşarak hem kendinizi tanıtıp isim yapabilir hem de bu işten para kazanabilirsiniz. Kulağa güzel gelen bu fikri hayata geçirmek de Facepara ile oldukça kolay.

İnternet dünyasının parlak fikirli projelerinden biri olan Facepara sistemi herkesin kazanç elde edebildiği mükemmel bir sistem. Bu sistemin temel kaynağını sizin eseriniz olan kitaplar ve yazılar oluşturuyor. Herhangi bir konu hakkında yazdığınız kitaplar –bu kitaplar öykü, roman, hikâye, meslek, iş fikirleri olabilir- Faceparanın üstlendiği girişimcilik rolü ile internet üzerinden pazarlanır.

Sonrasında ise kitabınız satıldığında para kazanmaya başlarsınız ve kitabınızı satın alanlarda sizin grubunuza dâhil olur. Kitabınıza ait grup bir yıl boyunca korunur ve gruba her yeni üye dahil olduğunda siz ve gruptaki diğer kişilerde para kazanır. Bu sayede sizin yazmış olduğunuz e –kitap sayesinde herkes para kazanır.

Burada sizin yapmanız gereken şey bilgi ve tecrübeleriniz sanal ortamda paylaşmak kısacası e – yazar olmak. Kendinizi geliştirirken para da kazanacağınızı bu yeni sistem sayesinde hayallerinize de ulaşabilirsiniz. İnternetin sunduğu bu yeni fırsat sayesinde de internetten nasıl para kazanabilirim sorusu da cevabını buluyor.

Yorumlar

  1. EBRU HESEKİ says:

    Ben kitap okumayı çok severim. Okuduğum kitapları da paylaşmayı da. Artık e kitap dönemine geçilmeye başlandığı bu günlerde okuduğum kitapları yada herhangibir yayın evinin kitaplarını elektronik ortamda yazmak istiyorum. Nasıl yardımcı olabilirsiniz.

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*