E-Kitap yazarak para kazanın

Yapılan anketlere ve araştırmalara göre ülkemizde kitap okuma oranı oldukça düşük seviyelerde seyretse de bunun en büyük nedenlerinden biri kitap fiyatlarının oldukça yüksek olmasıdır. Yüksek fiyattan satılan kitaplar nedeniyle düşük gelirli insanlara zorunlu ihtiyaçlarını anca karşılayabildikleri için kültürel ihtiyaçlarını karşılayamıyorlar.

Ekonomik durumun etkisi göz önüne alındığından kitap okuma seviyesinin neden düşük olduğu daha net anlaşılabilir. Ayrıca bu etki anket ve araştırmalarda arındırılarak değerlendirildiğinde yani insanlara kitap fiyatları onları gelirine göre uygun bir seviyede olsa ya da geliriniz arttığında kitaplara yönelir misinin gibi sorular sorulursa ülkemizde ki kitap okuma seviyesi büyük oranda artacaktır. Ayrıca bu araştırmalara diğer bir etken olarak internetten üzerinden satılan e-kitap da eklenirse durum çok daha farklı olacaktır.

İşte tüm bu etkenlere ve sorunlara çözüm alarak internet üzerinden hem kültür hizmeti hem de girişimcilik hizmeti sunan Facepara kendi internet sitesi aracılığıyla insanlara bedava kitap sunuyor. Bilgisayarınıza birkaç tıklama ile indirebileceğiniz bu kitapların yanı sıra şiir, roman, bilim kurgu, makale, araştırma gibi daha onlarca farklı alanda kitapları da bulabilirsiniz.

Bu adres üzerinden kendi eserlerinizi satışa sunduğunuz gibi mevcut kitapları da satın alabiliyorsunuz. Her iki durumda de hem para kazanabilir hem de kültürel bilgilerinizi arttırabilirsiniz. Herkesin kazanabileceği şekilde tasarlanan Facepara sistemi ile yazdığınız bir kitabı ya da satın aldığınız bir kitapla o kitabın grubuna dâhil oluyorsunuz. Sonrasında ise grubun kitap satın alarak katılan herkese kitabın fiyatı oranında kar dağıtılır. Kısaca netten para kazanmak için en kolay yol olan Facepara’da siz sadece kitap alıyorsunuz geri kalan her şeyle sistem ilgilenip yılsonunda size kar payınızı veriyor ve bu sayede para kazanmış oluyorsunuz.

Yorumlar

  1. Yani siteden kitap alarak nasıl sürekli para kazanıyoruz.ayrıca kaçtane kitap almamız gerekiyor?

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*