E – Kitap Kitap Hizmetleri

Kitap konusunda internetin bize sunduğu olanaklar pek çok okuru sevindirecek türden. Bilgiye ulaşmanın en kolay yolu internet olsa da güvenilir ve kaliteli bilgiler elde etmenin yolu her zaman kitaplar olacaktır. Ayrıca kitabın okura verdiği hazzın yerini ise hiçbir şey tutamaz. Kitap okumanın hazzını ise maalesef pek çok kişi yüksek kitap fiyatlar nedeniyle tadamıyordu.

Ancak dijital platform üzerinden geliştirilen sistemle sayesine artık kitap okumayı seven, kitap kurtları, meraklı kişiler kısacası kitaba ilgi duyan herkes kitaplara ücretsiz olarak sahip olabilecek. İnternet üzerinden telif hakları dışında hiçbir maliyet gerektirmeyen e-kitap sayesine artık okurlar merak ettikleri, kitaplara tek bir tıkla ulaşabilecek.

Ülkemizde bu sistemi insanlara tanıtan ve bazı kitapları ücretsiz olarak sunan Facepara kültür alanında büyük bir ilke imza atıyor. Amatör yazarların, şairlerin, araştırmacıların hazırladıkları ve Facapara ile binlerce kişiye ulaştırdıkları kitaplara site üzerinden ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Dilerseniz de ücretli kitap hizmetlerinden yararlanarak girişimcilik örneği gösterebilirsiniz.

Kültür hizmetinin yanında girişimcilik hizmetleri de sunan Facepara ücretli bir kitap alarak ya da kitap yazarak sisteme dahil oluyorsunuz. Sonrasında ise sizin kitabınız Facepara aracılığıyla binlerce insana ulaşır. Kitabı merak edip satın alanlar hem size hem de kendilerine kazanç sağlarlar. Bu sistem sayesinde sizde internetten para kazanın ve aynı zamanda da ücretsiz kitap hizmetlerinden yararlanarak kendinizi geliştirin.

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*