Dr Pizza Bayilik

dr-pizza

1996 yılında faaliyete giren Dr. Pizza ilk olarak Isparta da işletme açmıştır. Yaklaşık 16 yıldır gıda sektöründe kaliteli ve hizmet konusunda da oldukça iddialı bir şekilde faaliyetlerini sürdürmüştür. Dr. Pizza  bir Türk firması olup, tamamen Türk damak zevkine hitap eden ürünler ile hizmet vermiştir. Ürün çeşitleri de oldukça sağlam alt yapı ile hazırlanmıştır.

Dr. Pizza gıda konusunda uzman ekibi ile her gün yeni tatlar yakalamakta ve çeşitlerini artırmaktadır. Ve yine aynı kadro ile hizmet sektörünün gerektirdiği yenilikleri de yakından takip etmektedir.
Kusursuz müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma, kısa sürede yakaladığı müşteri potansiyeline ve müşteri isteklerine cevap verebilmek için hızla büyüyen eleman potansiyeline her gün yenilikler katarak yolunda ilerlemektedir.
Bu büyük kitleyi sınırlamamak adına ise Dr. Pizza Fastfood sektöründe bayilikler vererek daha geniş kitlelere dağılmaya ve daha geniş hizmet alanı oluşturmayı hedef edinmiştir.
Dr. Pizza markasının en yaygın sloganı ise “ iyi olacak hastanın Dr. Ayağına gelir “ olmuştur.
2007 yılından itibaren hizmetine başlayan Dr. Pizza kısa sürede Türkiye’nin bir çok bölgesinde bir zincir oluşturmuştur.
DR Pizza Bayilik için gereksinimleri uzman kadrosu ile tek tek inceleyip,değerlendiren Dr. Pizza girişimcilerin bilgilendirilmesi,desteklenmesi ve satış konusunda yeterli düzeylere gelebilmesi için her zaman planlı ve özverili bir ekip ile çalışmayı hedeflemiştir.
En yeni Dr. Pizza bayisi ile en eski bayi eşit tutulmakta. Aynı oranda desteklenmekte ve denetlenmektedir. Bu bayilerin Dr. Pizza’ bünyesinde bir olarak tanımlanması yani firmanın bütünlüğünü bozmadan bayilikleri de ana parçaya dahil görmesi ilkesinden kaynaklanmaktadır.
Yeni girişimciler için düzenlenen eğitim programları, finansal destek uzmanları ile yapılan görüşmeler hem Dr Pizza’nın hızla büyümesini hem de yeni girişimcilerin bu sektörde hayal kırıklığı yaşamadan iş sahasında kendilerine yer bulmaları bakımından büyük olumlu rol üstelenmiştir.
Dr. Pizzanın belirlemiş olduğu ve kalite standartlarını düşürmemeye odaklı olan bayilik şartlarının uygulanması dahilinde kısa sürede açılan yeni Dr. Pizza bayilerinin  iddialı birer  işletme olması ise yeni girişimcilere cesaret vermektedir

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*