Değirmen Pastaneleri Bayilik

ilk olarak 1982 yılında faaliyete başlamıştır.
Geçmişten günümüze pastacılık sektöründe ciddi bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olan Değirmen Pastaneleri uzun yıllardan itibaren de daha geniş bir alanda faaliyet gösterebilmek için bayilik sistemi ile çalışmalarını sürdürmektedir.
Kuruluşundan bu yaba marka olabilmenin tüm yükünü bilinçli bir şekilde taşıyan firma müşteri memnuniyeti ve kaliteden hiçbir zaman ödün vermemiştir.

degirmen_pastaneleri

Bayileri ile de ilk anlaşma olarak iş disiplini, hijyen ve hizmette kalite standartlarına önem veren Değirmen Pastaneleri bu konuda her bayisine itina ile destek vermektedir ve sıkı takipte olmaktadır. Çünkü Değirmen pastaneleri için bayileri hiçbir zaman satış artırıcı faktör değil, halka yansıyan yüzü niteliği taşımaktadır.
Fabrika üretiminde yer alan ürünler ise; ekmek, kek, baklava ve börek çeşitleri, tatlı ve tuzlu kurabiyeler, sütlü ve şerbetli tatlı grupları yer almaktadır. Her bayiliye ise bu ürünler gelişmiş ulaştırma ağı ile tazeliğini koruyarak ulaştırılmaktadır. Fabrika standartlarına uyan bayiler ise kendi üretimlerini yapabilmektedirler.

Ayrıca Değirmen Pastaneleri şubelerinin birçoğunda yemek konsepti de mevcuttur. Yemeklerin yapım malzemeleri her zaman fabrika tarafından temin edilmektedir.
Alışveriş merkezlerinde ise Değirmen pastaneleri sandviç ve salata konsepti şeklinde faaliyet göstermektedir.
Bayiler ön görüşmeler ardından konseptlerden birini seçerek faaliyete başlamaktadır. Konsept seçiminde firmanın faaliyet göstereceği alan ve sahip olunan metrekare özellikleri göz önünde bulundurulmaktadır.

Franchise sistemi ile açılmış Değirmen pastaneleri işlevsel olarak bağımsız birer firma özelliği taşımakla beraber, Markanın bölgelere yayılan kolları özelliği taşımaları nedeni ile belirlenen standartlara uymak zorunluluğu taşımaktadır. Bu standartların başında her zaman hijyen ve kalite olmakla birlikte, müşterilerin sahip olacakları konfor ve güler yüz beklentisi de her zaman ön planda tutulmaktadır.

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*