Dastini Çocuk Ürünleri Bayilik

veriyor. Firma bize kendini ‘HAYATINIZDA BEBEK VARSA BİZE MUTLAKA UĞRAYIN’ sloganıyla tam anlamıyla tanıtmaktadır. Tülay Barensel Kırık ve Nurettin Kırık çiftinin kızları Su Kırık’ın doğmasıyla birlikte 2004 senesinde Sahrayıcedid’de açtıkları mağaza ile başlamışlardır bu başarılı yola. bugün 18 farklı ilde 28 mağaza ile bebek sektörünün en başarılı kurumlarındandır. bebeklerin ihtiyaçları olan her şeyi bir çatı altında toplamıştır. 15000 farklı ürünüyle liderliğini korumaktadır. cazip bayilik şartlarıyla özellikle anne ve baba olan yatırımcıların ilgisini çekmektedir.

Dastini bebek market bayilerine stoksuz çalışma, tüm dünya markalarının tek bir çatı altında bulunması, reklam desteği ve otomasyon desteği ile birçok konuda bayilerine destek olmaktadır. Genellikle anne ve babaların ilgisini çeken dastini risksiz bir sektörde yatırım yapmak isteyen ve orta ölçekli bir yatırım yapmak istiyenler için bulunmaz bir fırsat. dastininin bayilik şartları öncelikle minimum 60 m2, şehir merkezlerinde, ana caddelerde ve alışveriş merkezlerinde bulunan 3 metreden daha geniş bir vitrine sahip olan mağazaları tercih etmektedir. Mağazada her şeyin en iyi olması için dastinini uygun gördüğü konsept belirtilmiştir.

Dastini hakkında bilgi sahibi olanlar bilir ki Türkiye de en öncü bebek mağazasıdır fakat bayilik arayanlar düşünür:’NEDEN BEBEK SEKTÖRÜ?’. Yaşadığımız ülkede insanların %57 si evlidir. Bayanlarında iş hayatında daha fazla yer almasıyla tüketimin patronu bayanlar ve çocuklar olmuştur. Ülkemiz gelenek ve göreneklerini çok bağlı olan bir ülke olduğundan bebeklerin ihtiyaçları tüm çevresi tarafından sağlanır. Bundan dolayı her birey potansiyel bir müşteridir aslında. Buda bebek sektörünün risksiz bir sektör olduğunu kanıtlar niteliktedir. Bayilik şartları gayet makul olan dastininin yatırım bedeli 100m2 bir mağaza için isim bedeli, dekorasyon ve oluşturulacak ürünlerin toplam maliyeti 95 000 TL ile 100 000 TL arasında değişmektedir. Ürün çeşitlerine göre kar majı  %30 ile %100 ün üzerine çıkmaktadır. Eğer sizde bebek ihtiyaçları üzerine bir bayilik açmak istiyorsanız dastininin cazip bayilik şartlarıyla çok uygundur incelemenizi tavsiye ederim.

İletişim Bilgileri:

İlgili Kişi: Cem Muhtar Alpasu

Adres: Akmak Mah. Şenol Güneş Bulvarı No:41/5 K:3 Ümraniye/İstanbul

Telefon: 0507 241 55 30

Web adresi: www.dastini.com

Yorumlar

 1. tarık polat says:

  BEN BİR BABA OLARAK ANKARA’DAKİ MAĞAZALARINDAN ALIŞVERİŞ YAPTIM HEM ELEMANLARININ HİZMETİ HEM DE ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ AÇISINDAN ÇOK BEĞENDİM ARADIĞIM TÜM ÜRÜNLERİ EKSİKSİZ BULDUĞUM BİR MAĞAZACILIK SİSTEMİ OLMUŞ ELLERİNE SAĞLIK

 2. sevgi kaplan says:

  Dastini markasını inernetten öğrendim.Bende bankacılıktan yeni ayrılan biri olarak bir mağaza açma fikrine kapılarak araştırma yapan birisiyim.
  Özellikle ümraniye dudullu,ataşehir civarında bir mağaza açmak isterim.Gerekli bilgilendirmeyi yaparsanız sevinirim.

  Sayılarımla,
  Sevgi Kaplan,

 3. cem muhtar alpasü says:

  sevgi hanım iyi günler.Ben Dastini Bebe yetkilisiyim.Bayilik hakkında bilgi verebilmemiz için 0507 241 55 30 nolu telefonumu arayabilirseniz gerekli bilgiyi size iletebilirim.

 4. sevgi kaplan says:

  Sayın cem bey malesef beklediğim gibi bir firma değilsiniz.Ben dürüst ve güvenilir bir firma ile çalışmak isterim.
  Teşeküürler

 5. merhabalar sevgi hanım bende bu firmnın bayiligini almak için araştırma yapıyorum yorumunuzu görünce güvenilir olmama sebebini ogrenmek istedim beni aydınlatırsanız sevinirim
  şimdiden teşekkürler

 6. sevda genç says:

  Hatayda kamu sektöründen yeni ayrıldım kendime yeni bir iş açmak istiyorum .Koşullarınız öğrenebilirmiyim?

  sevda gençtürk

 7. Barış Seskir says:

  Merhabalar,
  Dastini şartları ile ilgili detaylı bilgi için verilen irtibat telefonlarından bizlere ulaşabilirsiniz.
  Hayat Boyu Başarılar Dileriz.

 8. Barış Seskir says:

  İrtibat telefonumuzdaki değişikliği belirtmek isterim.
  İrtibat için: 0535 890 32 02

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*