Codentry Giyim Bayilik Şartları

Bayilik Şartları

Codentry Kadın Giyim Mağazaları satışlarında elde ettikleri yüksek kar marjı nedeni ile bayilik verme aşamasına geçmeye karar verdi.
Adil Işık Group markası olan Codentry 15-35 yaş arası kadınlara yönelik tekstil firmasıdır.
Her sezon farklı tasarımlar ve ihtiyaca yönelik üretimleri ile bayanların tercih sebebi olan firma natürel ve elagan içerikli koleksiyonlarını sürekli güncellemektedir.
Kadın için her zamankinden daha feminen ve sexi imaj yakalamanın tek adresi olma konumuna gelen Codentry Kadın Giyim Mağazaları bayilik sistemi ile Türkiye’nin her köşesinde ki kadınlara hizmet vermeyi amaçlıyor.
İç giyimden, Jeanlara, gece kıyafetlerinden günlük giyime kadar her türlü konsepti barındıran Codentry Kadın Giyim Mağazaları yetkileri; bayilik sözleşmesi yapacak olan şahıs ya da firmalar için her türlü desteği yapacaklarını belirtiyor.
Siz de tekstil konusunda başarı ile anılan Codentry Kadın Giyim Mağazaları çatısı altında yer almak istiyor iseniz mutlaka bayilik koşullarını gözden geçirmelisiniz.

2013 yılındaki bayilikler

2013 yılındaki bayilikler

Codentry Kadın Giyim Mağazaları AVM mağazacılık alanında başarılar kaydetse de şahıs olarak dükkânlara da büyüme olanağı sağlamak için küçük yatırımcılara yönelik çalışmalar da barındırmakta.

Türkiye ve Yurt dışında birçok yerde satış noktası bulunan Codentry Kadın Giyim Mağazaları hız kesmeden bayiliklerini artırmaya devam edecek.

Codentry Mağazaları Bayilik İletişimi

Cendere Yolu No:23 Kâğıthane / İSTANBUL

Telefon: 0 212 295 66 55

Faks: 0 212 295 91 19

E-Posta: info@codentry.com

Müşteri İlişkileri Hattı: 0 212 295 69 99

İletişim bilgilerinden Codentry Kadın Giyim Mağazaları ile ilgili tüm bayilik sözleşmeleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*