Binarybook Uluslararası Borsalarda Ek Gelir Fırsatı

Birçok olumlu yorum okuduğum ve youtube da birçok kazançlı işlem stratejisi kullanıcılar tarafından eklenmiş İngiltere merkezli WSB Investment şirketinin BinaryBook.com  yatırım platformundan kısaca bahsetmek istiyorum.

Öncelikle belirttiğim gibi internette bu platformla ilgili birçok tanıtım videosu ve işlem stratejisine internette ulaşabilirsiniz. Website üzerinden 100 ü aşkın yatırım aracından dolar, euro, ingiliz sterlini gibi dövizlere, altın, petrol, gümüş gibi emtialara, dow jones nasdaq gibi endekslere ve google, yahoo, apple, vodafone gibi hisse senetlerine yatırım yapabilirsiniz. İşlem yaparken size sunulan analiz araçlarına, günlük analiz bültenlerine ve detaylı işlem stratejileri sunan videolara bakarak işlem yapacağınız finansal varlığının fiyatının azalacağını mı yükseleceğini mi öngörmeniz yeterli oluyor. Eğer öngörünüz doğru olursa %400’e varan kazanç elde edebiliyorsunuz. Platform özellikle ülkemiz için yeni bir yatırım şekli. Bu sebeple kısa ve öz şekilde açıklama yapan videoları izleyerek kolayca herşeyi anlayabilirsiniz. Zaten 500 dolar gibi küçük meblağlarla da yatırım yapabiliyorsunuz. Ve tüm paranızı riske etmeden 5 dolarla bile alım satım yapma imkanınız var.

Yeni yatırım trendlerini de takip etmek lazım. Yeni teknolojilerin sunduğu fırsatları kaçırmamak gerekir. BinaryBook  şirket olarak da güvenilir bir şirket olarak ben herhangi bir problem yaşamadım, internette de herkes olumlu bahsediyor. Online bir yatırım olduğu için para çekimlerinin zamanında gelmesi önemli ve bu noktada da iyi çalışıyorlar. Aşağıda bir kullanıcının eklediği tanıtım videosunu bulabilirsiniz. Kayıt olmak isterseniz de aşağıdaki linkten kayıt olursanız Esin Hanım’ın portföyüne ekleniyorsunuz ve size ekstra yatırım bonusu konusunda yardımcı oluyor.

Herkese bol kazançlar.

KAYIT LİNKİ: http://go.binarybook.com/visit/?bta=35013&nci=5361

 

 

KAYIT LİNKİ: http://go.binarybook.com/visit/?bta=35013&nci=5361

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*