Bebek Ürünleri Bayilikleri 2013

Her sektörde çeşitli değişikliklerin yaşanması ve gelişen pazar içerisinde pek çok kişi farklı firmaların vermiş olduğu bayilik sistemlerinden yararlanarak kendi iş yerlerini kurmak istemekte. 2013 yılına girmemiz ile birlikte tek bir sektöre yönelik bayilik veren firmaların sayısı artar iken bu firmalara da yoğun ilgi gösterildiğini görmekteyiz. Yeni bir iş kurmak isteyen ancak yeterli sermayesi bulunmayan kişi veya kurumlar bayilik sistemlerinden yararlanarak sadece belli bir bütçe ile yeni bir iş yeri sahibi olabilmekte. Sizlere bu yazımızda son dönemlerde oldukça ilgi çeken bebek ürünleri ile ilgili bayilik veren firmaları tanıacak ve bu firmaların sunduğu şartları aktaracağız.

Bebek Ürünleri Revaşta

Son dönemlerde tek bir alana yönelik iş yeri açmak isteyenler için en popüler sektörlerin başında bebek ürünleri yer almaktadır. Dünyaya gözlerini henüz yeni açan çocukları için tüm ihtiyaçlarını karşılamakta olan ailelere sizlerde bebek ürünleri sunarak oldukça yüksek kar elde edebilirsiniz.

Bebek ürünleri bayilik veren firmalar 2013 yılında giderek artar iken bu firmaların başında en çok dikkat çekeni ise Dastini Bebe Market oluyor. Peki Dastini Bebe Market, kimdir ve bayilik şartları nelerdir?

bebek ürünleri bayilikleri 2013

bebek ürünleri bayilikleri 2013

Dastini Bebe Market

Tülay Baransel Kırık tarafından 2004 yılında ülkemizde kurulmuş olan Dastini Bebe Market, yıllardır sunmuş olduğu bayilik sisteminde tek bir şart aramaktadır. Bu şart ise açacağınız iş yerinin en az 100 metrekare olması gerekmektedir. Yaklaşık olarak 300 markanın satışını yapmakta olan Dastini Bebe Market’in en popüler ürünleri arasında bebek arabalarından tekstil ürünlerine, kozmetikten beslenmeye pek çok farklı ürün yer almaktadır.

Dastini Bebe Market bayiliğinden yararlanmak istiyor iseniz 0216 688 80 77 numaralı telefon ile iletişim kurabilirsiniz.

Bebek ürünleri bayilik veren firmalar arasında bir diğer önemli marka ise İmaginarium olmaktadır. İmaginarium, son dönemlerde adından oldukça fazla söz ettirmiş ve kaliteli ürünleri ile hem ailelerin hem de küçük çocukların beğenisini kazanmıştır. Peki İmaginarium markası hangi bebek ürünlerinin satışını yapmanıza imkan vermekte ve bayilik için aramakta olduğu şartlar nelerdir?

İmaginarium

İlk olarak 2006 yılında Türkiye pazarına bir kaç bayilik vererek giren İmaginarium markasının şu anda Türkiye’de hizmet vermekte olan yüzlerce mağazası bulunmaktadır. İspanyol kökenli bir oyuncak markası olan İmaginarium, 2009 yılında aldığı karar ile Türkiye temsilcilerini aradan çıkartarak yoluna kendisi devam etme kararı almış ve de mağazalarını kendisi yönetmeye başlamıştır. Bir süre bayilik sistemine ara veren İmaginarium markası 2013 yılında yeni mağazaların açılması adına tekrar bayilik sistemini kullanacağını geçtiğimiz günlerde duyurmuştu.

İmaginarium markasının bayilik şartları ise oldukça uygun. Sadece aktif satış yapabileceğiniz mekanlarda İmaginarium bayiliği alabileceğiniz gibi en az 100 metrekare şartı koşulmaktadır. Ürettiği kaliteli oyuncaklar ile dikkat çeken ve ürünleri oldukça kaliteli olan İmaginarium’in bir diğer özelliği ise alışveriş yapan müşterilerine sunmakta olduğu süpriz hediyeler olmaktadır.

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*