Bebek Mağazası Açmak

Açmak

Türkiye’de hızla yayılan diğer bir bayilik konsepti ise bebek mağazaları.
Bebek çocuk market adı altında toplanan bebek mağazalarında tekstil,oyuncak,anne ürünleri ve gıda üzerine birçok ürün bulunmaktadır.
son 2 yıl içinde mağaza zincirlerine 300 den fazla bebek mağazası eklendi.
özellikle 0-5 yaş arası çocuklara hitap eden bu konsept anne adaylarının yoğun ilgi ve beğenisini kazanmıştır.
Daha sağlıklı ve bilinçli bebek büyütülmesine yönelik tasarlanan ürünler de anne ve bebek sağlığı yanında bebek gelişimini destekleyici faktörler göz önünde bulundurulur.

E-Ticarette Bebek Mağazası

Bebek Mağazası beraberinde e ticaret alanını da atağa geçirmiştir. Bebeklerinden dolayı dışarı çıkmayı pek tercih etmeyen annelere e bebek konseptli bebek mağazaları hizmet vermektedir.

bebek magazası

Tükiye’nin yıllık doğum oranı milyonu geçmektedir bu nedenle bebek mağazası sektörü sürekli kendini yenilemekte ve genişlemektedir.
Özellikle bilinçli anneler bebek ürünlerinde bebek sağlığına uygun tasarlanmış ve üretilmiş giyecekleri oyuncakları ve anne bebek yaşam standartlarını kolaylaştırıcı ürünleri tercih etmektedir.
Son yıllarda bebek giyim mağazalarına bebek gıdaları da eklendiğinden dolayı girişim yapmak isteyen yatırımcıları daha geniş çaplı bir  araştırma süreci beklemektedir.

Yatırımcılara bu yazımızda yabancı ürünler ile değil de yerli üreticiler ile çalışmalarını tavsiye edebiliriz. Bebek ürünleri alanında Türkiye’de bulunan Pazar payı küçümsenemeyecek kadar gelişmiştir. Hem daha uygun fiyata hem daha kaliteli ürünleri birinci elden mağazanız konseptine ekleyebilirsiniz.
Birçok adı geçen ve bayilik hizmeti veren bebek mağazaları da yerli üretici ile çalışmaktadır.

Bebek mağazacılık sektörüne girişi sadece e mağaza konseptinde olabildiği gibi, mağazanızı açtıktan sonra da e ticaret uygulamasına geçebilirsiniz.
E bayilikler de bebek mağazası alanında oldukça gelişmiştir. Aktif tüketici sayısına sahip bebek ürünleri mağazaları belirlenmiş bayilik ücretleri karşılığında yeni ismi ile satışa devam etmeye hazır şekilde yatırımcılara sunulmaktadır

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*