Bayilik Veren Şirketler 2014

Bayilik Veren Şirketler 2014

MARAŞHAN DONDURMA

Kahramanmaraş dondurmasının 300 yıllık bir geçmişe dayanmasındaki en önemli sebep şüphesizki dondurmanın böyle eşsiz bir lezzeti yakalayabilmesine neden olan ustalarımızdır. Bu lezzeti yüzyıllardır devam ettiren ustalarımız Maraşhan Dondurma adı altında bu göreve devam etmektedirler.

2004 yılından bu yana üretimine devam eden Maraşhan Dondurma misyonunu ülkemizle sınırlı kalmayıp tüm dünya insanına bu eşsiz lezeeti tattırmak olarak belirlemiştir. Ahir Dağı’nda yetişen sahlep ve keçi sütünden üretilen bu eşsiz lezzeti ustalarımız en doğal halleriyle sizlere sunmaktadır.

Maraşhan Dondurma adını, dondurma sektöründe eşi benzeri olmayan Maraş ilimizden ve dondurmanın yıllardır süregelen bir lezzet olması açısından da Han ibaresi ile oluşturduk.

Yaz sezonuna Maraşhan Dondurma, 17 dondurma çeşidi ve birçok paket seçeneğiyle giriş yapmıştır. Sizlerle olan bu güzel temasın uzun yıllar devam etmesi ümidiyle…

Bayilik Şartları : Yatırımcıların detaylı bir bilgiye ulaşabilmesi için bizimle irtibata geçmeleri gerekmektedir…

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : Mehmet Alıç

Telefon : 532 560 62 40

Web Sitesi : marashandondurma.com

E-posta Adresi : info@marashandondurma.com

Adres : Şazibey Mah. 3. Toptancılar Caddesi No:29 KAHRAMANMARAŞ / TÜRKİYE

bayilik-veren-firmalar-2014

 

Bayilik Veren Firma Listesi, Bayilikler

OtoSauna olarak Franchise’lar Dağıtıyoruz

Buharlı oto temizliğinin adresi olan OtoSauna ülke genelinde franchise’lar dağıtıyor. Yatırımcılarına istedikleri şekilde servis açabilme olanağı sunuyor. Bu işletmeler yatırımcının isteğine göre ister ‘gezici’ ister sabit olabilmektedir. Buharlı oto temizleme sistemi istenilen işletmelerde kolaylıkla kurulabilmektedir. Uygulanan geleneksel yöntemlerin dışında bu sistemde kanal ve su hattı gibi alanı daraltan uygulamalara gerek duyulmamaktadır. Oldukça çevreci olan bu sistem bir elektrik hattı veya jeneratöre ihtiyaç duymaktadır. Yatırımcılar Unijet Pazarama ve Destek Birimi’ne iletişime geçerek franchise hakkında geniş bir bilgi alabilir.

Buharlı Oto Yıkama

OtoSauna Girişimcilerini Bekliyor

2008v yılından bu yana ülkemizde hizmet veren Unijet ekolojik araç bakımı ve temizliği konusunda dünyadaki ilk şirkettir. Bu marka şimdi ise yatırımcılarnı bekliyor. Düşük miktarda iş kurmak isteyenler için kaçırılmaz bir fırsat. Unijet, yatırımcısına düşük sermaye karşılığı yüksek miktarlarda kar sağlamaktadır. Yatırımcıdan herhangi bir başlangıç bedeli istenmemekte ve yatırımcıdan sadece kurulum için gerekli olan malzemelerin temininde katkısı istenmektedir. Bu malzemelerin fiyatı ise 15000 Tl veya 10000 avro. Malzemelerin içeriği ise; jeneratör, elektrik süpürgesi, 20 tane mikrofiber bez, 6 çeşit 10’ar kg’lık solüsyon bulunmaktadır.

Sermayesi düşük miktarlarda olan yatırımcıların, Unijet yatırımları ile kısa sürede işletmelerini amorti edecekleri karşı konulamaz bir gerçek. Bunun için yatırımcının panelvan tarzı bir araç ve makinayı tedarik etmesi gerekmektedir.

Bayilik ile ilgili Destekler : Eğitim , Teknik Destek ve reklam Çalışmaları

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : 10.000 $ veya 10.000 euro

Bayilik için ek şartlar: Hiç bir şart aranmamaktadır

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : Hanbey

Telefon : 05369456650

Web Sitesi : otosauna.com

E-posta Adresi : ukilavuz@gmail.com

Adres : halkalı Merkez mah Mahmutbey cad Küçükçekmece istanbul

vanet-

VANET

Vanet bilindiği üzere ülkemizin köklü fabrikalarından biridir. Piyasada daha etkili olabilmek adına Vanet, bayi sayısı artırmaya gidiyor. İlk olarak Van’da kurulan firma, Dünya Bankası projesi amacında inşa edilmiştir. 1985 yılında tesislerin temeli atılırken 1988 yılında Vanet hizmete açıldı.

Van’da bulunan tesislerinin büyüklüğü 24000 m2’lik alana sahip olan firma, et sektöründe büyükbaş ve küçükbaş hayvan besiciliğinin yanında hindi üretim çiftliği de bulunduruyor. Bu tesis günlük 4000 adet hindi kesimi yaparken, bunun yanında 1250 adet küçükbaş ve 240 adet büyükbaş hayvan kesimi yapmaktadır. Tesislerin üretim bölümünde ise günlük 20 tona yakın et ve et ürünleri üretilmektedir.

Ürettiği ürünleri müşterisine bayiler yoluyla sunan firma, genel olarak Doğu ve Güneydoğu bölgelerine ihracat yapıyor. Bu alanda kısıtlı kalmak istemeyen Vanet, yeni projesiyle ülke geneline yayılmayı planlıyor. Tüm ülkede bayilik kurma amacında olan firma, avantaj yakalayabilmek için bayilik isteğinde bulunan yatırımcılara bölgelerine göre büyük kolaylıklar sağlıyor. Bayilik isteyen yatırımcıların bayilerinde soğuk hava deposu ve frigo araçlara sahip olmaları Vanet tarafından yatırımcılara sunulan bir şart.

MERKEZ

Tel : +90 (216) 693 10 65 (Pbx) | Faks : +90 (216) 693 10 65 (Pbx) | Email : info@vanet.com.tr

Rüzgarlıbahçe mah. Şehit Er Cengiz Karcıoğlu Sok No : 6 Kat : 2 Kavacık – Levent / İSTANBUL

FABRİKA

Gevaş Gürpınar Karayolu Üzeri / VAN

Tel : +90 (432) 551 27 93-94 +90 (432) 551 23 46 -47 (Pbx) | Faks : +90 (432) 551 23 39 (Pbx)

 

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*