BAKS BAKERY & SNACKS


BAKS (Bakery&Snacks)

1981 yılında Karmez Gıda dondurulmuş döner üretmek amacıyla Almanya’da kuruldu. 1996 ‘da Türkiye pazarına girdi. İzmir Kemalpaşa’da  kurulu 10 bin metrekare kapalı alanında ekmek ve unlu mamüller üreten firma 2008 başında dev bir atılıma daha imza attı. Avrupa da yüzlerce yıllık bir kültür olan fırın atıştırmalıkları (Bakery & Snacks) tarzını Türkiye’ye getirerek BAKS Cafe konseptini yarattı.

Avrupa’nın özel lezzetlerini Türk mutfağı ve damak tadıyla harmanlayarak hızlı tüketim formatında uygulayan BAKS Cafe; Çay,  Kahve çeşitleri, Kahvaltı tabakları, Soğuk – Sıcak sandviçler, Tostlar, geleneksel Türk Börekleri, Poğaçalar, Wraplar, Pizzalar, Salatalar, Donut, Berliner, Danish, Spandauer, Muffin, Browni, chesacake (Kasekuchen), Tiramisu ve Pasta çeşitleri ile geniş bir mönüye sahiptir.

2008 yılında başlayan BAKS Cafe, İzmir’de 4, İstanbul’da 1; toplam 5 satış noktasına ulaşmıştır. Kaliteli, sağlıklı, lezzetli ürünleri, ekonomik fiyat politikası ve deneyimli kadrosu ile BAKS Cafe sektörde tercih nedeni olmaktadır. Malzeme temin sürecinden; tüketiciye kadar tüm üretim zincirinde kalite ve hijyeni esas alan BAKS Cafe, tedarikçi firmalarını düzenli olarak denetler, Ar-Ge birimince hazırlanan spektler dahilinde üretim yaptırır, personel ve ortam hijyenine büyük önem verir.

BAKS Cafe, yeni bir iş kurmak isteyen girişimcilere franchise sistemi ile sunulmaktadır. Karmez, BAKS Franchise modellerini anahtar teslim olarak kurmaktadır. BAKS konseptler minimum 50 m2’lik alanlar üzerine kurulur. 80-100 m2 dükkanlar için 250.000.-TL – 300.000.-TL yatırım maliyeti öngörülür. AVM’ler ve yaya trafiğinin yoğun olduğu lokasyonlar tercih edilir. Ciro hedefi lokasyona göre değişir Bölge analizlerini, mimari tasarımını, eğitim danışmanlığı desteğini ve operasyonel denetimini BAKS standartlarını sağlayabilmek amacıyla sistem tarafından sunar.

Başvuru İçin:

Adres:  Ankara asfaltın 40.km 35170 Kemalpaşa/İZMİR, TÜRKİYE

Tel:      0(232) 880 70 20 pbx

Fax:      0(232) 880 70 16

Email:   remzi.ozbilis@karmez.com.tr

Yorumlar

  1. pazarlama iyi yapıldığı sürece her işten para kazanabilirsiniz. daha çok çalışmalısınız.

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*