Az Sermaye ile Yapılacak İşler

ile Ne iş Kurabilirim

Para kazandıran işler serisinde sıra geldi şişme oyun parklarına. Sizlere bulunduğunuz yerde pek çok alanda para kazanma imkânı sunan bir iş alanı daha. Şişme oyun parkları.

Parkın yapısına, boyutlarına, şekline ve modeline göre değişen fiyatıyla edinebileceğiniz oyun parkları özellikle çocukların yoğun olarak bulunduğu yerlerde size yüksek kar elde ettirebilir.

Avm lerde, parklara yakın bölgelerde, okullara yakın yerlerde, sahillerde, yazlık bölgelerde vb sayabileceğiniz pek çok bölgede kurup sıcak para kazanabilirsiniz. Bu yöntemin en pratik yönü direk para ile girilebilmesidir.
Bu oyun parkları son yıllarda çokça moda haline geldi diyebiliriz. Kalabalık bölgelerde mekânlarda şişme oyun parklarını çocukların 5 dakika ile 10 dakika oynamaları karşılığında kiralıyorsunuz ve yerinizin durumuna ve stratejik yapısına göre günde 3 türk lirasından 150 çocuk girerse 450 türk lirası kazanmanız mümkün. Kazanç oranları da kiralayacağınız yere göre değişkenlik gösterebiliyor.

az sermayeli işler

az sermayeli işlerŞişme Oyun Parkları Ne Kadar

Şişme Oyun Parklarının fiyatları boyutlarına ve modellerine göre değişkenlik gösterir. Şişme oyun parkları bu bağlamda 2 bin türk lirasından başlayana fiyatlarla satılıp 20 bin türk lirasına kadar çıkıyor. Sezonluk olarak da kullanılabilen bu şişme parklar kapalı alanlarda sadece avm’lerde kullanılabiliyor.

Bu şişme oyun parklarını satan firmalar bazen kiralama yöntemine de gidebiliyor.

Sizde ortalama bir bütçeyle çok büyük bir yatırım ve emek harcamadan ek gelir olarak ya da kendi işiniz olarak bir iş kurmak istiyorsanız bu şişme oyun parklarından edinebilir ve para kazanabilirsiniz.Unutmayın, bu şişme oyun parkları bulunduğu yere göre yüksek kar marjı sağlayabiliyor.

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*