AVRUPA BİRLİĞİ DESTEKLERİ

ödemelerini dönemlik takip etmek ve ihtiyaç kredi bedelleri geldiğinde kredi kapanmak isteniyorsa değişken faizli rotatif yanında kredi kullanım vadesi ve faiz oranı sabitleme imkânı sağlayan spot kredi olarak kullanılabilir. ’nca (DTM) Milli ya da Bireysel katılım için destek verilen fuarlar için en fazla 12 ay vadeli ilk 3 ay geri ödemesiz stand ücreti finansmanına yönelik kredi imkânı sunulmaktadır. Kullandırılacak krediler 2.000-50.000 dolar arasındadır.

kriterlerine göre üretim yapan, kamu ihalelerine katılan ve kalite standartlarını yükseltmek isteyen firmalar için ISO Kalite ve CE Belgeleri edinmeleri gerekmektedir. Finansman ihtiyaçları için 24 ay vadeli,  ilk 3 ay geri ödemesiz kredi imkânı sunulmaktadır. Kullandırılacak krediler 2.000-100.000 dolar arasındadır.

KOBİ’ler için 60 aya varan vadelerle makine, işyeri yenileme ve teknoloji geliştirme kredilerinden yararlanılabilir.

Şirketinizin ihtiyacı olan TL veya Döviz teminat mektuplarını, şubenize talimat vererek istediğiniz şubemizden teslim alabilirsiniz. Teminat mektuplarınızın konusu ister mal alımı, gümrük işlemleri, KDV, ihale, , güvence bedeli, kira teminatı olsun isterse muhatap geçici, kat’i teminat mektubu talep etsin, şube ağımız sayesinde size en uygun şubemizden teminat mektuplarınızı teslim alabilir, işlerinizde aksaklık olmamasını sağlayabilirsiniz.

İthalat ve işlemlerinde akreditif açılışları ve diğer dış ticaret işlemleri geniş muhabir ağımız aracılığı ile uygun koşullarla gerçekleştirilecektir.

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*