AVANTAJLI GIDA BAYİLİK FIRSATI

Adı Yörem alanında avantajlı fırsatlar sunuyor. Başarılı işletmecilik anlayışıyla gıda sektöründe bir adım öne çıkıyor. Başarısının sırrı büyük oranda işletmecilerinin ve çalışanlarının üstün niteliklere sahip olmaları ve uyum içerisinde çalışmaları.

Adı Yörem bayisi olmak piyasada başarılı bir iş sahibi olmanızı sağlayacak ayrıca birçok avantajdan da faydalanacaksınız. Adı Yörem işletmecisi olmanız, bir yandan kendi işinizin sahibi olurken bir yandan da Adı Yöremin deneyimini yanınıza almanız dolayısıyla risklerinizi büyük ölçüde azaltmanız demektir. İşletmecilere ilk günden itibaren kaliteli eğitim, bilgilendirme ve danışma hizmet, pazarlama destekleri, kalite kontrol hizmetleri sunulmaktadır.

Takım çalışması yaptığınız ekibiniz ile olan ilişkileriniz ve müşterilerinizle  insan ilişkileriniz, sizde keyifli bir tatmin yaratacaktır.

Adı Yörem ile beraberliğiniz, hem kendi işletmenizin patronu olma hem de Türkiye’de çapında bir organizasyonun üyesi olma duygusunun getireceği kişisel tatmini sağlayacaktır.

Kısacası, bir tarafta başarma tutkusu ile dolu girişimci bir ruh, diğer tarafta Adı Yörem ve üstün avantajları, sağlıklı ve kârlı bir yatırım için gerekli tüm unsurları barındıran sağlam bir temel oluşturacaktır.

Yerine getirilmesi gereken koşullar;
1-) Bayilik düşünülen iş yerinin araç ve yaya trafiği yoğun, merkezi yer olması.
2-) Bayilik düşünülen bölgede Adı Yörem, şubesi var ise yeni açılacak bayi ile arasında en az 2 km mesafe olması,
3-) Bayilik istenilen iş yerinin en az 20 m2 olması ve içinde su tesisatının olması.
4-) Bayilik Türkiye geneline verilmektedir.
5-) Bayilik sözleşmesinin taraflarca imza altına alınıp uygulanması.

Destek;
-Marka kulanım hakkı,
-Açılacak şubede kullanılacak tabela,
-Eğitim desteği,
-5000 broşür,
-1000 kartvizit,
-Bedelsiz çiğ köfte

Başvuru İçin:

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*