ATOM TOST

Son yıllardaki yeni bir girişimcilik alanı büfecilik. Eski bir işletme modeli de olsa son yıllarda hızla zincirlemeye başladığı görülüyor. Türkiye’de hızla gelişen sektörünün vazgeçilmez parçalarından birisidir büfecilik. Atom Tost 2002 yılından itibaren fast-food sektöründe faaliyet gösteriyor. Atom Tost’un menüsünde tost çeşitleri, soğuk sandviçler, hamburger çeşitleri, sosisli, kumpir, salata, kıyma, meyve suları, ayran ve meşrubatlar bulunuyor. Atom Tost malzemelerini kendisi üreten bir şirket. Müşteriler istedikleri karışım tercihinde bulunarak tostlarını seçebiliyorlar. Atom Tost şu an için 23 şubeye sahip. Azerbaycan’da da 2 şubesi bulunuyor. Önümüzdeki zaman da İstanbul, Sakarya ve Adana’da şubeler açacaklar. 2011 yılında hedef olarak 40 şubeye ulaşma fikri var. Bu şubelerin 2012 yılında 60’a çıkması hedefleniyor.

Atom Tost için franchising bedeli 10 bin Euro.

Bayilere verilecek destekler:

 • Eğitim
 • El kitabı
 • Bölge koruması
 • Ortak reklam
 • Personel temini
 • Mal temini
 • Pazarlamada destek

Atom Tost şubesinin günlük kazancının 1000-2500 TL arasında değişiklik gösterebileceği belirtiliyor. Cironun tabi ki lokasyona göre değişiklik göstermesi bekleniyor. Aylık olarak ise 30.000-75.000 arasında ciro elde edildiği söylenebilir. Kar marjının brüt olarak % 65 olduğu belirtiliyor. Net ciro üzeriden aylık % 5 franchising ödemesi alınıyor.

Atom Tost için uygun yerler Ankara, Bursa, İzmir, Adana ve Eskişehir öncelikli olarak tüm Türkiye.

Başvuru İçin:

Adres: Burhaniye Mah. Rasim Ağa Sok. No. 11/2 Nakkaştepe  Üsküdar – İstanbul

Telefon: 0 216 495 78 30

Faks: 0 216 495 78 33

E-Mail: info@atomtost.com

Yorumlar

 1. Süleyman says:

  Atom tost gayet güzel projeye benziyor. Bir dershane veya okulun önüne böyle bir dükkan açılsa gerçekten iyi para kazandırır.

 2. Gökmen says:

  Böyle bir büfe için bu kadar franchising bedeli verilmez.
  Ancak çok işlek ve lüx yerlerde belki iş görebilir ama
  okul önlerinde falan o cirolar mümkün değil.

 3. Mehmet Aksu says:

  Aylık 75bin tl ciro mu? %65 kar bir de? 48.750 tl brüt kar demek. Bunun ne kadari elektrige, suya, kiraya veya personele gider? Hadi yarısı gitsin diyelim yine de inanilmaz bir kar degil mi bir bufe icin?

  Peki bu atom tostlar neden birer birer kapatiyorlar bu kadar kazancli karli bir yatirimsa. 2002 de kurulmus bir sirketin 9 yilda 20 bayisi mi olur. bu 20 bayiyle usenmeyin telefonla konusun en az 10 tanesi cezasi olmasa bugun kapatirim diyecektir.

 4. Ali Keskin says:

  para batırmak icin kolay yol gibi duruyor gercekten, atom tost bayisi almak icin salak olmak gerekir diye dusunuyrum.

 5. Hamza Duru says:

  güzel tostları var

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*