Assortie Bayilik

2005 Yılından beri ve alanında büyüyen ASSORTİE bayilik veriyor.

Şirketi Hakkında bilgi .

Çanta,takı,dekoratif objeler,iç çamaşırı,şal, cüzdan,aksesuarlar,lisanslı ürünler gibi çok geniş bir yelpazede piyasada bulunan bir şirket.Ayrıca şirket GOLDAŞ mağazacılık ve pazarlama şirketi bünyesinde bulunuyor. Yani temeli oldukça sağlam.Her yaşa uygun çok farklı seçenekte ürünler bulmak mümkün

Hedefi;

Yurt içinde ve yurt dışında yeni bayilikleri açılması ve zincire yeni halkalar eklenmesi hedefleniyor.

Assortie Bayilik şartları;

Assortie bayilik almak isteyen girşimcilerde öncelikle finansal yapının sağlam olmasına bakıyor.Daha sonra aradığı özellikler ise başarma azmine sahip,hırslı ve işini bizzat yönetecek kişilikte olması.Açılacak mağazalar kapalı alışveriş merkezlerinde,potansiyeli yüksek ana arterler ve hedef kitlesine uygun olmak zorunda.

Assortie Bayilik verecek bölgeler ise

Hedef bölgeler Türkiye Geneli ..Kapalı alışveriş merkezleri ve ana arterler

Yurt dışından ise takı ve aksesuara talep ülkeler isteniyor. Ülke seçimi buna göre yapılıyor

Assortie bayilik başvurusu için http://www.assortie.com/tr/franchise.asp linkine tıklayabilirsiniz

Yorumlar

 1. Hediyelik ve takı işi tam bana göre.Bir yer açmayı yıllardır hayal ediyorum. Ama böyle franchise diye bir para nerde bende.

 2. fahriye says:

  Evde kendim bir sürü takı ve hediyelik yapıyorum. Bunları da internet üzerinden satıyorum. Şimdi kalkıpta dünya kadar para vermeye ne gerek var.

 3. Bülent says:

  Merhaba Emre Bey,
  Ben bir ara bu iş üzerine aşağıda sitesini vereceğim firma ile görüşmüştüm. O zaman için öyle isim bedeli filan almıyorlardı. Makul bir yatırım ile yapılabiliyordu.
  http://www.takistir.com isterseniz bir görüşün derim.

  Ama yok illa bir marka ve bayi olmak gerekmiyor derseniz. Sizde toplayıp açabilirsiniz pekala.
  Bunun için internetten araştırmalar yapıp toptan ve çeşitli ürünleri bulabileceğiniz adresler göreceksinizdir.Mesela http://www.takideposu.com

 4. Teşekkür ederim Bülent bey. Takı işi bilhassa bu gümüş işinde iyi para olduğunu biliyorum. Birkaç kişiden çanta ile Anadoluya gümüş takılar pazarladıklarını duymuştum. İnceliyorum.

 5. orçun alkan says:

  zonguldak merkezde takı ve çanta üzerine bir dükkan açmak istiyorum internete bakarken sizin bayilik verdiğinizi gördüm bununla ilgili bilgi almak istiyorum sizden.

 6. ChelebiDESiGN says:

  bayilik almak isteyenler için çok güzel bir iş bende düşünebilirim.

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*