Aras Kargo Bayilik

Yurtiçi ile birlikte Türkiyenin en çok tercih edilen şirketlerinden.1979 Yılında Celal tarafından kurulan bu yıllara kadar geldi. 1994 Yılında Kurumsallaştı ve oldukça büyüdü

Aras kargo 2000 i faaliyete geçirmek için Aras Kargo acentelik veriyor

Franchise Bedeli 10-30 Bin Tl arasında değişiyor

Kendi sitesinde de başvuru linki vermişler

Başvuru linki aşağıdadır

 http://appl-srv.araskargo.com.tr/acentelik_basvurusu.aspx 

Acenteliği açmak istediğiniz yerin yakınlarında başka bir acente olmaması şartı vardır diye tahmin ediyorum. Bu konuda pek fikir sahibi değilim fakat genelde öyle oluyor

Yorumlar

 1. Metin says:

  Kargo işi karlı bir iş. Yanlız iyi çalışmak lazım. Müşteri potföyü oluşturulduktan sonra, günde bir kamyon kargo yapılabilir. Karlı bir yatırım.

 2. neriman says:

  Yanımızda aras kargo şubesi var. Adamlar arı gibi çalışıyorlar.Akşama kadar habire koliler geliyor. Akşama kadar bir araba mal dolduruyorlar. İyi bir iş bu kargoculuk.

 3. Anadoluya mal gönderirken aras kargoyu kullanıyoruz. Çok da pahalı sayılmaz. Ertesi günü mal müşterinin eline geçiyor. Çok memnunuz aras kargodan.

 4. bekir says:

  Kapıda teslim ve ödemeli satışlar çok yaygınlaştı. Hele internetten satışlar bu o kadar arttı ki, Kargolar internetten satış yapan firmalara özel tarifeler uyguluyorlar.

 5. cavit says:

  Aras kargo bayii olarak işlerden çok memnunum. İsmimiz bize büyük bir güç veriyor. Aras kargo diye müşteri aradığımızda, Müthiş bir güven duygusuyla karşılanıyoruz.

 6. davut says:

  Anadoluya mal gönderirken çok rahat ediyoruz. Bu güne kadar hiç bir müşterimden şikayet almadım.çok memnunum. Kargo şirketleri sayesinde Anadoludan aldığımız siparişler çoğaldı.

 7. serkan says:

  Aras Kargo Acentası almayı düşünüyorum. Bu işle uğraşan arkadaşlar varsa sektörün zorlukları hakkında bilgi almak istiyorum.

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*