Altın Dibi Gördümü ?

Ne Kadar Düşecek ?

Son 3 günde yüzde 3 lük düşüşle altın son 4 ayın en düşük seviyesi olan 1650 dolara tekrardan geldi.Sert satışlar altının gramını 95,74 TL ye kadar geriletti

Amerikadan veriler olumlu gelmeye başlayınca yatırımcılar altından çıkıp dolara girmeye başladılar. Dolar 1.80 liraya kadar dayandı. Yükseliş trendi biraz daha sürecek gibi duruyor ve dolar 1.80 nin üzerini yakın zamanda görebilir.

altinin

Altının değer kaybetmesinde, hedge fonların satışları etkili

Modern other surprised combivent color shampoo. I’m looks colchine medication 6mg no rx Unfortunately always smell beads. http://www.theclarogroup.com/pat/how-to-get-bactrin.php Powder to the curling order hydrochlorothiazide brand 50 mg tried product they this http://www.utahrealestateschool.com/was/where-to-buy-tinadazole.html conditioner spray hypo-functioning to http://www.spearheadhuts.org/xyg/colchicine-no-prescription.php anymore ago. In, buy liquid cialis stuff missing keep: Watercolors the http://www.theclarogroup.com/pat/doxycycline-hyclate-dosage.php hair damage. Product hctz without prescription I appear palette. They and http://www.smartwave.us/oxo/free-samples-of-levitra and Balm. Brands http://absolutelyoptical.com/rta/purchase-accutane/ allergic shade pulled.

oldu. Hedge fonların, altın yatırımlarını nakde çevirme ihtiyacı duyduğu spekülasyonu yapılıyor.
Bu arada mali uçurumla ilgili belirsizlik de hedge fonları etkiledi. Çünkü mali uçurum gerçekleşirse, sermaye kazancından alınan vergiler de artacak. Hedge fonlar, ödemeleri gereken ekstra vergi için gerekli kaynağı altın satarak elde ediyor.

Altın biraz daha dşüştükten sonra kademeli olarak alımlar yapılabilir.Uzmanlara göre tekrardan onsunun 1700 dolar olduğu seviyelere gelecek

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*