ABİDE KEBAP FRANCHİSE

ABİDE KABAP FRANCHİSE

, Türkiye’nin lezzet abidesi sloganı ile 2007 yılında aksarayda kurulmuştur. 30 yıllık tecrübesi ile müşterilerine hizmet veren firma daha da genişlemek ve büyümek amacıyla yatırımcılara iş ortaklığı teklifinde bulunuyor. Seçkin avm lerde faaliyet gösteren firma franchise sayılılarını her geçen gün daha da arttırıyor.

Kebap franchise şartları, 45m-75m arası= 3.000tl m2 fiyatı, 70 ve üzeri =2.500tl m2 fiyatı isteyen firma anahtar teslim ve bütün sistemler kurulu bir şekilde girişimciye teslim etmeyi taahhüt ediyor. anlayacağınız firma yatırım maliyetlerini metrekare fiyatı üzerinden belirlemiştir. firma elde edilecek ortalama kar marjını %25 – %30 arasında belirlerken reklam katılım ücreti olarak sadece broşür, insert ve baskılı ürünlerden ücret talep etmektedir. Ayrıca  şirket verdiği franchise ların gelirinden de %4 civarında pay talep ediyor.

Abide kebap, kebap kültürünü popüler yiyecek kültürü olan fastfood sektörünün bulunduğu avmlerde rekabet içersine sokmak istiyor. Abide kabap,gerekli koşulları kabul eden gıda sektöründe deneyimli yatırımcıları tüm illerdeki muhtelif avm lerde franchise vermek üzere şirketine bekliyor.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

İlgili Kişi :

Adres : AKSARAY PARKSİTE

Telefon :   0533 337 68 70

Faks : —

Web Sitesi : www.abidekebap.com

Lütfen Yorumunuzu Ekleyin

*